Přidej se

Problém s připojením USB

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Dominator97
Příspěvky: 15
Registrován: 30. 8. 2013 9:51
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Problém s připojením USB

Příspěvek od Dominator97 »

Chtěl zeptat, dal jsem výchozí úložiště SD kartu, a aby se mi uvolnilo místo v interní paměti, tak jsem je v nastavení aplikací přesunul nějaké aplikace, připojil jsem mobil USB kabelem do PC a dal jsem si tam hudbu a filmy, USB jsem odpojil, hodilo mi to hlášku SD karta připravena a aplikace se mi ztratili, nevíte někdo co s tím? Děkuji za odpověď :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Problém s připojením USB

Příspěvek od Pavel »

A nemas je jinde nez na karte,treba v pameti telefonu?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Dominator97
Příspěvky: 15
Registrován: 30. 8. 2013 9:51
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: Problém s připojením USB

Příspěvek od Dominator97 »

No, právě, že já je přesunul na SD kartu, ať mi tam nezabírají místo a jak se mobil připojí do USB, tk se automaticky karta odebere a pak mi to ty aplikace nenačetlo, asi když to chci mít na kartě, tk to budu muset vždy přesunout na paměť telefonu? Je to docela zdlouhavé, tak proto se ptám, jestli se tomu nedá nějak jinak předejít :) díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém s připojením USB

Příspěvek od Exp »

Po odpojení od PC udělat jedině restart, pak by se to mělo zase načíst všechno.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Spea69
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 5. 2013 19:09

Re: Problém s připojením USB

Příspěvek od Spea69 »

At nezakladam nove vlakno, zeútam se. Ja vlastne bezpecne odebrat Y300 (pripojen jao uloziste), jez je pripojen k PC pres USB, aniz by me po pripojeni zmizely nektere ikony aplikaci instalovanych a ulozenych na SD karte? Dela mi to temer pravidelne po kopirovani souboru na SD kartu.

Odpovědět