Přidej se

Update na B953 Orange

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Brankoo
Příspěvky: 15
Registrován: 6. 1. 2013 16:13
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 4.0.3 ICS

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od Brankoo »

kde konkretne ma byt to orange logo?

v5ndeta
Příspěvky: 23
Registrován: 29. 12. 2012 15:44
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: 2.3 GB b894

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od v5ndeta »

aido píše:zdravim, na tvojom mieste by som to neskusal.. mne to do***alo telefon! ..rovnako ako ty, som aj ja mal b935 a presiel na b953 .. aktualizacia prebehla vsetko ok, resetlo mi ho a co nevidim hned po logu huawei ascend ma zobrazit to druhe "huawei" a miesto toho mi dava chybu:

"Your appboot image may have an incorrect signature.
Please update your image to a signature official one.
You can remove battery for power down."

nechapem preco orange vydava tieto aktualizacie ked niesu ani odskusane! :cry:
najhorsie na tom je ze sa neda dostat ani do bootloaderu iba do toho pink screen, vyzera to na tehlu! :?
ja mam tiez telefon od orange sice som v o2 ....ale update v poho..takze chyba bude asi pri tebe ...asi ked ti stahovalo update tak ti to zamrzlo zly signal wifi a pohubilo sa to....

aido
Neregistrovaný uživatel

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od aido »

hned ako ho zapnes tak ti vybehne huawei ascend a potom ORANGE LOGO? ..mas tam nieco? Lebo co som googlil tak tato chyba hlasila vsetkym ktori robili ota aktualizaciu cez vodafone (pri starte maju vodafone logo) a pri neoficialnych ROMiek a ze je to chyba aktualizacii, nie vadny mobil. Uz som hladal aj na cinskom baidu presne na tu hlasku a riesenie je take dostat sa aspon do recovery alebo rovno aktualizovat z dload/update.app tlacitkom power a vol - sucasne ..ale mne to teraz vobec nereaguje, vzdy to slo ..ta chyba vyzera presne takto:

Obrázek

...A je zahadou ze nikde nic neni o tej b953 na g300 ..ci to nie je nahodou b952 upravena orangom ..potom by to davalo zmysel :?: :?

aido
Neregistrovaný uživatel

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od aido »

v5ndeta píše: ja mam tiez telefon od orange sice som v o2 ....ale update v poho..takze chyba bude asi pri tebe ...asi ked ti stahovalo update tak ti to zamrzlo zly signal wifi a pohubilo sa to....
najprv stiahne akutalizaciu a az potom musis potvrdit instalovat, resetne telefon a instaluje, po instalacii znovu resetuje a uz to ma nabehnut co nebol moj pripad ale divne je ze ked som svoju sd kartu dal do druheho fonu, checkol na PC tak tam ziadny priecinok dload/update.app nebol ..co je divne..prvy krat som akutalizoval cez ota a aj posledny....baterku som mal nabitu na 100%.

Brankoo
Příspěvky: 15
Registrován: 6. 1. 2013 16:13
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 4.0.3 ICS

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od Brankoo »

nemam tam ziadne logo Orange pri starte za Huawei .. ale nepametam sa ze by tam bolo pri zapnuti GB ... Orange mam akurat napisane ked idem odblokovavat

aido
Neregistrovaný uživatel

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od aido »

tak potom nic .. mal som "stastie" ..zanesiem ho do orange.

Brankoo
Příspěvky: 15
Registrován: 6. 1. 2013 16:13
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 4.0.3 ICS

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od Brankoo »

nuz asi nic ine nesostava asi :/

v5ndeta
Příspěvky: 23
Registrován: 29. 12. 2012 15:44
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: 2.3 GB b894

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od v5ndeta »

ako spravim downgrade s b953 na b894 gb co som mal bez straty zaruky

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od sonda »

Mozna te zklamu ale to nejde, neni oficialni downgrade, leda neoficialni cestou, ale to prijdes o zaruku

Brankoo
Příspěvky: 15
Registrován: 6. 1. 2013 16:13
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 4.0.3 ICS

Re: Update na B953 Orange

Příspěvek od Brankoo »

a preco chces downgrade ? ... mne ten b953 vyhovuje, okrem toho ze mi pretocenie trva dlhsie mi nic nevadi

Odpovědět