Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Exp »

Maketu težko. To spíš nějakej letáček. :D

Jinak co mě na tom telefonu zaujalo hned jak jsem ho vzal do ruky, tak bylo to hliníkový tělo. Hned bylo poznat, že je to kvalitnější materiál. Je to v ruce chladnější než plastová G300. :) Navíc mobil z kovu jsem ještě neměl, tak to byl zas novej zážitek. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

QueenBee
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od QueenBee »

Vím, že otravuju, ale neměli ho ve Vodafonu v bílé?

Jinak souhlasím, kov je v ruce úplně jiný než ty plasťáky a taky mě překvapilo, jak dobře sedne do ruky. Už aby byl doma. :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Exp píše:Maketu težko. To spíš nějakej letáček. :D
letáček nechci,to si můžu doma vytiknout tolik P6tek kolik budu chtět :lol: :lol: :lol:
QueenBee píše:Vím, že otravuju, ale neměli ho ve Vodafonu v bílé?

Jinak souhlasím, kov je v ruce úplně jiný než ty plasťáky a taky mě překvapilo, jak dobře sedne do ruky. Už aby byl doma. :D
Můžu ti závidět?? :lol: A jakou barvu budeš mět ty,černou nebo bílou?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

QueenBee
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od QueenBee »

:D Můžeš...no to právě nevím, chci vidět tu bílou verzi prvně, protože jak se znám tak si koupím černý a pak uvidím bílý a bude mě to štvát :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Můžu jo??Děkuju zuřivě :lol: :lol: ..Tak koukni na net,získáš aspoň trochu představu :lol: .A ve video recenzi říkal,že černá je luxusní,ale že v bílé vypadá ten telefon ještě luxusněji.Taky bych šel do bílé,měl sem bílej jen T-Mobile G1 a ten v bílé taky vypadal líp jak černej.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Exp »

QueenBee píše:Vím, že otravuju, ale neměli ho ve Vodafonu v bílé?

Jinak souhlasím, kov je v ruce úplně jiný než ty plasťáky a taky mě překvapilo, jak dobře sedne do ruky. Už aby byl doma. :D
Kdepak otravování. Od toho tady fórum je, abychom si poradili. :) Ve Vodafonu ho měli jen v černé. I ten vystavený testovací kousek byl černý. P6 v bílé barvě je ale už dostupný v eshopech (alza, mall, czc atd.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od slonzok »

Taky jsem viděl tu maketu ve Vodafone a hned jsem si ho objednal v euronicsu, ale zatím čekám až bude na skladě.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Nejlevnější skladem z ofic čr distribuce maj na Primamobil.cz za 9119 kč
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

borin7
Příspěvky: 10
Registrován: 12. 9. 2013 15:24

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od borin7 »

Dnes jsem se byl zas na nej mrknout a chtel jsem ho videt v bile barve jak vypada a meli jen v cerne.Chvili jsem si s nim hral a je fakt,ze se docela zahrival,takze si myslim,ze ta baterka fakt nic nevydrzi.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak zahřívá se každej smartphone a tady si toho všimneš asi víc,pač jednak se o tom všude mluví a druhak,kov hřeje víc jak plast.Podle mě to bude klasickej jednodenní telefon,taky záleží na použití.Matka má Sony Tipo a bez problému jí vydrží 9dní (bez netu,jen sem tam sms nebo hovor),měl sem ho tejden pučenej,nonstop na wifi nebo 2G/3G,aktualizace FB,počasí atd,mrtě sms atd a vydržel den a půl max.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět