Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

V recenzich pisi o rychlosti prostredi a pry se trochu seka, je to pravda?
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od pslaufik »

Mobil mám k zítřejšímu dni už měsíc a za tu dobu se mi ani jednou nesekl :) běží to stabilně a skvěle :)
Naposledy upravil(a) Exp dne 9. 10. 2013 21:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku. Viz pravidla fóra.
HUAWEI Ascend P6 !

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

V recenzi zminovali obcasne lagy v prostredi ale taky psali ze se optimalizace s updatama zlepsuje a je to lepsi.
Celkem vazne premyslim, ze y300 prodam znamemu a koupim bud P6 nebo S4 Mini
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

V recenzích nesmíš všemu věřit,kolikrát testujou telefon,kterj není určenej pro náš trh (viz Y300 a zmatky s taktem a baterkou atd),nebo maj telefon,kde ještě není finální verze třeba systému,nebo nádstavby atd.Takže některý věci je lepší brat s rezervou v recenzích.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Exp »

bikeslida píše:Zdravíčko všem. Tohle je můj první post, tak snad bude cajk :-)
P6 mám od 23.8. a za tu dobu mi ani jednou nespadl. Teda když nepočítám pád ze sedačky v autě při průjezdu zatáčkou :-)
Pokud jde o výdrž, tak nabíjím většinou každý den. Občas obden. Každý den dobíjím ale spíš pro jistotu. Když jdu spát, tak tam většinou mám přes 50%. Nejsem nějak náruživý uživatel, aby mi došla šťáva v 5 odpoledne. Z nabíječky odpojuju v 5:30 a dávam ho na ni kolem 22:30. Mám neustále zapnuté wi-fi, provolám 10-15 minut, napíšu 2-3 sms a 1/2 hodiny si zahraju Real Racing 3. Pokud dám RR3 cca hoďku za ten den, tak je baterka večer někde na 30%.
Ahoj, díky za užitečné informace. :) Na výdrž na baterce se v recenzích dost nadávalo, ale jak je vidět, tak to nakonec asi nebude tak špatné. Navíc to můžou ještě vylepšit aktualizace, které určitě příjdou.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

bikeslida
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 9. 2013 15:38
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: V100R001C00B106
Operátor: O2
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od bikeslida »

Výdrž můžu srovnat jen s Nokií C7, kterou jsem měl před P6. Ta vydržela cca o den dýl. Wifinu jsem na ní zapínal jen v případě potřeby, takže neběžela celý den a to ježtě velmi zřídka. Internet v mobilu jsem začal používat teprve na P6, kde už je to díky velikosti a rychlosti použitelné. Ten jsem v předchozím příspěvku zapomněl zmínit. Je to tak 5-10 minut za den. Na pozadí mi ještě běží 3G Watchdog a Hisuite. Manželka má Sony Xperii Sola a nabíjí zhruba stejně často jak já. Hry nehraje ale zase víc telefonuje. Takže jak píšete. Není to zase tak hrozné, jak se píše. Nicméně pro nějaké náruživější uživatele to může být málo. První týden, kdy jsem ho měl, jsem musel nabíjet každý den. To jsem se ale s P6 hrál skoro celý den.
Jde-li o sekání, tak žádné nepozoruji. Pokud bych měl P6 něco podstatného vytknout, tak je to zadní kryt, který je velmi náchylný na poškrábání a i otěr černé barvy. Ne že by Nokia C7 s hliníkovým zadním krytem nebyla taky náchylná k pošrabání, ale díky stříbrné barvě to nebylo tolik vidět. Takže v tomto případě bude asi praktičtější bílá varianta. Škoda že nenechali zadní kryt v "přírodní" barvě hliníku. Tohle trochu kazí jinak velmi povedený design. Silikonové pouzdro, které je ve standardní výbavě, by škrábancům zamezilo, z P6 ale udělá ne už tolik hezký telefon. Den jsem ho měl nasazený a šel dolů.


S4 mini jsem měl taky ve výběru. Po zvážení pro a proti nakonec díky většímu rozlišení, úhlopříčce a taky designu vyhrála P6.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Společnost Huawei 10.10.2012 v České republice spustila propagační on-line kampaň na podporu vlajkového modelu telefonu Ascend P6.Kampaň bude od 10.října až do 15.prosince 2013 propagovat chytrý telefon v luxusním zpracování s kovovým tělem především v digitálních médiích a na sociálních sítích.„Kampaň na vlajkový model Ascend P6 je rozsahem dosud největší digitální kampaní značky Huawei v ČR,“uvádí marketingový ředitel Huawei Technologies Roman Vaňko.Ústředním místem kampaně bude microsite http://www.ascendp6.cz,kde si uživatelé mohou prohlédnout detailní 3D model telefonu a získat o něm podrobné informace.Interaktivní vizualizace trojrozměrného modelu Ascend P6 je zpracována unikátním webGL jazykem,který nabídne opravdu silný zážitek oproti stávajícím řešením 3D modelů,které jsou k vidění na českém internetu.!!POZOR!!Součástí kampaně je také spotřebitelská soutěž o šest smartphonů Ascend P6,v níž mají lidé za úkol vyfotit se s tímto novým modelem(třeba v obchodech),fotku nahrát do aplikace na microsite http://www.ascendp6.cz a získat pro ni co nejvíce „lajků“.Z padesátky nejúspěšnějších fotek pak porota vybere vítězné snímky a nové majitele chytrých a elegantních „žiletek“. ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

tomas
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od tomas »

Ahoje vcera som si kupil p6 a mam jeden problem s klavesnicou pri prehliadaci. Jednoducho tam neni medzernik ale.com a nechapem ako mam dat medzeru? V sms tento problem neni
dakujem

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od pslaufik »

To podle mě není problém P6, ale v prohlížečí to píšeš přímo tam kde se zapisuje adresa tím pádem tam mezeru neuděláš :) je to trochu jiný než na PC, takže musíš najít například google.cz a pak si napsat do google to co potřebuješ :) takhle to bylo udělaný i u G300 :)
HUAWEI Ascend P6 !

sawier
Příspěvky: 19
Registrován: 11. 4. 2013 10:26
Zařízení: Galaxy S3 i9300
Firmware: CM 11
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od sawier »

Prepni si na google klávesnici nebo si porid nějakou z marketu ta huawei klávesnice je naprosto debilni

Odpovědět