Přidej se

MiHome Launcher

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od mitsuu84 »

Nemáš widgety nainstalovany na sd kartě?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Pavel »

To nevím,asi jo. A ty výchozí widgety musely být v mobilu, když jsem tu kartu tam dal až později. Tak to by snad nemělo mít vliv, kde jsou nainstalovány.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Exp »

Výchozí systémové widgety jsou nainstalované v paměti telefonu a neměl by s nimi být problém. Pokud ale používáš Widgety nějakých aplikací, které jsou nainstalované na kartě, tak to může zmiznout (při zapnutí se karta připojuje). Pak to jedině přeinstalovat do paměti telefonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Pavel »

Tak například Můj kalendář je výchozí widget,takže je v paměti telefonu a přesto když ho nainstaluju na plochu tak při zapnutí telefonu už tam zase není.
Nevíte teda někdo co s tím?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Exp »

Tak to bohužel nevím. Já mám Holo Launcher na firmwaru B952 a tady to funguje bez problémů.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem nakonec nainstaloval Go Launcher a jede to dobře.Například widget Můj kalendář,který se mi na Holo Launcheru ztrácel,tak tady i po vypnutí a zapnutí mobilu pořád je. A navíc ten Go se mi líbí víc než Holo.
Jen teď nevím jak se můžu přepnout zpátky na ten výchozí Huawei launcher.
Poradí někdo?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Exp »

Go Launcher není špatný, ale mě na něm vadila jeho velikost a celkově spousta funkcí, které bych nevyužil. Mám rád všechno jednoduché a efektivní, tak možná i proto dávám přednost Holo launcheru. :)

Výchozí launcher můžeš vybrat v nastavení launcheru. Měla by tam na to být položka. Stačí tam pak zatrhnout "používat vždy".
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od mitsuu84 »

Já sem GO launcher používal hodně dlouho,už od G1.Ale postuponě se začal zvětšovat a zabírat víc místa v ram a pak se už i docela sekal a lagoval.Proto sem přešel na Nova launcher.Ale to už je dýl,třeba už Go launcher nějak poladili a jede zas suprově,i když velikost má furt oproti jinejm o dost větší.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: MiHome Launcher

Příspěvek od Pavel »

Už jsem to našel,je to v Předvolby/Ukončit Go launcher.Dík za nasměrování.
Jinak mě to zatím jede dobře. Ale mám ho jen krátce, tak uvidím jak bude fungovat dál.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět