Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
kikina32
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od kikina32 »

Ahoj lidičky,chtěla bych tímto oslovit hlavně již majitele telefonu P6 jelikož si na něj též brousím zoubky,zatím jsem četla jen chválu,mám zájem o bílé provrdení jelikož mi příjde že vyhlíží velmi luxusně,zatím jsem vlastníkem G300 který se bohužel po aktualizacíh nesmírně seká takže je pro mě nepoužitelný,dnes jsem se však dočetla recenzi od jednoho člověka na Heuréce,že si telefon vyzkoušel na nějaké prodejně mobilních telefonu a přijde mu že barvy jsou mdlé,hnědé,zašedlé či až rozmazané,přitom P6 mě uchvátila nejen stavbou těla a zpracováním,ale právě i všude vychvalovaným dispayem,který má mít velice krásné,živé barvy,...moje kamarádka je vlastníkem Sammsungu S4 a tam jsou barvy zářivé a krásné,a něco podoného hledám i já,ale Samsung nechci,zamilovala jsem se na první pohled právě do P6,možná mi namítnete at se jdu podívat někam na prodejnu a odzkouším si ho sama,ale bohužel jsem nyní na neschopence a na našem malém městě ho bohužel ani v naší jediné prodejně s mobilními telefony nemají,děkuji za odpovědi,přikládám otázku z Heureky :)
http://mobilni-telefony.heureka.cz/huaw ... /#question

tomas
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od tomas »

Ahoj , telefon ma displej podla mna super ja som bol mimo ked som ho prvy krat zapol :D ale to som zas prechadzal z htc legend ...Ale urcite je to suer displej , farby su krasne , pozorovacie uhly super a jemnost je tiez fajn... Ja som inak s telefon spokojny ale jedine co mi vadi je rozmer :D ale to si musim zvyknut ...a inak mam bielu verziu a je to naozaj luxus.

kikina32
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od kikina32 »

Děkuji moc za odpověd :-) též chci bílou verzi :-) už se na něj těším

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Displej a celkově telefon chválej i ve videorecenzi viewtopic.php?f=26&t=578&start=40#p12432
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

bikeslida
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 9. 2013 15:38
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: V100R001C00B106
Operátor: O2
Bydliště: okr. Hodonín

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od bikeslida »

kikina32, z displeje nemusíš mít strach. Barvy jsou krásné a ostrost perfektní. Buď byl zapnutý automatický jas a v okolí bylo málo světla nebo byl jas manuálně stažený. Eventuelně vadný kousek, jak už bylo poznamenáno.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 21. 10. 2013 17:42, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Oprav si link,protože odkazuje na: Root Galaxy S3 [Ako na ROOT smartfónu Samsung Galaxy S III] :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

ajoo....nějak jsem si spletl link :lol:

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

Ale když si dáš citaci toho mého příspěvky s url tak to mám dobře :lol: Nevím jak to,že to najíždí na něco jiného! :(

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

I když dám kopírovat link a vložím do prohlížeče,vypadá www jako odkaz na to huawei,ale stejně se to hodí na root samsungu ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět