Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

Paja píše:já vím já vím,ale bylo to složité to udělat aby ceny byla taková,musíš mít v okolí ochotného známého podnikatele,a třeba (jen jako) poškozený obal,já vím že na Heuréce je ted tato cena,ale povětšinou nejde ani o CZ distribuci....nebo o tom radeji nepíšou
PS: i já měla co dělat aby to klaplos takovou cenovkou,bylo to hodně přemlouvání :D
Tak ideální je známej podnikatel, co si telefon koupí na firmu bez daně a tobě ho pak za tu cenu přenechá, opravdu ale dobrej jinak si za to vezme pár stovek navíc...

Jinak dobrou chodíš na noční jo? v jakým oboru? já v noci dřív jezdil a jsem rád že jsem se toho zbavil, jako nicht mocht :mrgreen:
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

to Paja: Musíme ukecat adminka Expa at tu udělá chat na takovýhle pokecíky sem tam mimo téma :twisted: .Jinak přeju brou noc a sladký snění a at tě P6tka štípe celou noc :lol: :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

To by bylo perfekt, bud můžete založit téma volný pokec nebo tak, či přímo chat, to by bylo i lepší :) ;)
Naposledy upravil(a) Androidě dne 28. 10. 2013 2:33, celkem upraveno 1 x.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak na volnej pokec,jako že témata OT nebo bez zaměření sou v Ostatní diskuze/pokec.Ale to není ono,by to zachvilec bylo přecpaný :D .A hlaně i v tématech se dicky k OT nějak dostaneš i když člověk třeba ani nechce.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Paja »

Tak pánové už jsem to chtěla zavřít,ale teda pro vaše zvědavé nosánky teda ještě odpovím :-D, jsem zdravotní sestra,takže mám noční často :-) čili zvyklá ponocovat,ale tím že mě čekají dvě,opravdu vypínám a letím šipku do postele,mějte se a díky za vše 8-) ;)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

Nj stane se...nechtěj ale vidět jaký poměry panovaly tak tři roky zpátky na androidforu, boreček náctiletej? ramondexter se tam choval jak kretén, mírný odbočení od tématu okamžitě vyhrožování banem, tak jsem ho mile poslal do řiti protože se to FAKT nedalo a měl na chvíli pokoj...co vím tak ted celkem klid moc to tam nežije a možnási za to ti blbci můžou sami občas ale náznaky zase sou jako je to tu stokrát tak si to najdi a nevotravuj....není to tak dlouho co jsem měl zase cukání tomu joudovi něco peprnýho napsat ale za to mi snad ani nestojí.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

Paja píše:Tak pánové už jsem to chtěla zavřít,ale teda pro vaše zvědavé nosánky teda ještě odpovím :-D, jsem zdravotní sestra,takže mám noční často :-) čili zvyklá ponocovat,ale tím že mě čekají dvě,opravdu vypínám a letím šipku do postele,mějte se a díky za vše 8-) ;)
Brou a až půjdeš tak přeji příjemnou službu a hodný pacienty...sestřičky co dělaj xx práce by měly bejt daleko líp hodnocený...vodserou všechno a přitom se chovají jak andělé.....rád na jednu vzpomínám z pošky v karlíně, kde jsem byl na vojně asi měsíc...jako máma tehdy :) :)
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak na androidfóru to aj jede,ale zas spíš ty zaběhlé značky telefonů a pak aplikace atd.Třeba huawei je uplně mrtvý tam,co do Y300/G510 a i P6(to eště nemá ani svoje vlákno).Proto sem po koupi Y300 hledal zda není nějaký forum kde by se huawei víc věnovali a narazil sem na tohle a zakotvil sem tu :lol:.Dřív tkdyž sem měl T-Mobile G1 nebo pak i LG P500 tak v těch vláknech to jelo a dost sem se tam naučil,hlavně nazačátku s tou G1(první android můj).A i u HTC Eva sem tam ledaco ještě našel,i když víc sem brouzdal po xda a podobně.Ted už tam nemám důvod chodit,huawei se řeší tady a ve velkým a na LG když chcu rom,tak tradá na xda :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Androidě »

Mě celkem S že tam není vůbec vlákno o Ečku, založit téma nový nejde, snad někomu napat aby to udělal, jen ne ramonovi :mrgreen:
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Ale zas lepší jak androidforum,je xperia forum ne?Mě přijde dicky lepší forum zaměřený ta nějak na jednu danou značku,jak chaoticky tam toho mět plno a nikde nic.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět