Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Tento mobil za tu cenu se mi jevi jako docela trhak...mam ten pocit sam nebo je nas vic???
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od syntaxicek »

Jo, jeví se jako hodně v klidu, uvidíme co vydrží.. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

ten mobl sice nemám,ale vzhledem k poměru cena/výkon to trhák bude ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Tak sem si dovolil pujcit od moji telefonek na test a mam z nej dobry pocit...zpracovani je velmi kvalitni a pevne,nikde nic nevrze,ani displej,mimochodem,ten je opravdu hodne povedeny,verne barvy a dotykova vrstva je super reagujici,moc povedeny.Navic nam nic neproblikava jak tu nekdo psal.Co ale nemuzu rozdychat,je fotak.ten kdyby v mobilu vubec nebyl,nicemu by to asi ani nevadilo,ten je proste nepouzitelny a to ani na momentky.Zkousel sem ho v exterieru,doma,pri beznem rozsviceni,a na fotkach neni temer nic videt,jsou sede,velmi rozmazane,sumici.pravda,jsou tam 2mpx,ale na druhou stranu tak dobry tel za 2 tis necekam,ze je to fotomobil.Navic sem v nastaveni nenasel zadnou vec,co zaostruje,vse jsem nastavil na max a kvalitu,a stejne nic moc,spis nic.
Kazdopadne mu to odpoustim za jine dobre a skvele veci,co tel umi.s app si tel rozumi dobre,navigace sygic slape jak hodinky,proste i bez fotaku(povazuju ho tak,ze ho jakoze nema,pac foti opravdu otresne)je to moc povedeny mobil :-)

jestli vas neco zajima,klidne se zeptejte ;-)
Naposledy upravil(a) davehanz dne 9. 11. 2013 15:13, celkem upraveno 1 x.
Naše forum, vaše forum :-)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

plně souhlasím s davehanz mám úplně stejný názor! :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Diky Michale :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

To Michalkalensky:se vším az na kvalitu zpracování ne?Dejv ju chvali a tys psal ze dilensky zpracování je katastrofa.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

tak jako to zpracování není zas tak nejhorší sice jsem tam našel ty dvě mouchy-->Krivá led dioda a sklo na displeji je u reproduktoru také drobek nakrivo ale není to nic co by vadilo :)

Ještě jsem narazil na jeden problém a to stou led diodou někdy prestane fungovat a jediné co pomuze tak je restart telefonu stává se vám to také?? :(

ltfoto
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 11. 2013 15:20

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od ltfoto »

Pořídil jsem ho přítelkyni, protože se jí líbila barva :)
Po pár dnech a malém osahání musím napsat pár postřehů.

1. Zadní fotoaparát - nepoužitelný, absolutně k ničemu a kdyby tam nebyl, nic by se nestalo.
2. Hlasitost sluchátka při hovoru. Nevím jestli je to chyba kusu, nebo jestli to tam máte i Vy ostatní, ale je to opravdu otřesné, prakticky nejde slyšet protistrana. - Existuje nějaká app na zvýšení hlasitosti??
3. Mikrofon - Když mi přítelkyně volá, tak je to jako by mluvila do haj... mísy ;)
4. Automatický jas - co to sakra je? Kdo to ladil?? Telefon bliká jak stroboskop :)

Jinak musím říct, že za ty peníze je to celkem OK koupě, až na to, že se z něj prakticky nedá telefonovat, protože nejde skoro nic slyšet ve sluchátku :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od syntaxicek »

A máš hlasitost hovoru na max?

Odpovědět