Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
dolin84
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 11. 2013 13:01

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od dolin84 »

tak dnes se objevila na 5 minut v MALL.cz skladem. takže už jsem čekatel :) barva jen jak by řekla Maňas "BÝLÝ"

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

tak mi prišel motiv na skinzone :)

dolin84
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 11. 2013 13:01

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od dolin84 »

tak dnes přišel, zpracování dobré, reakce rychlé, display nádhera. akorád po připojení na pc s ním nelze nic dělat páč se pořád dokola asi v 1/2 sekundových intervalech odpojuje a připojuje. uvidim časem jinak zkusim reklamaci :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od syntaxicek »

Zkus jestli to dělá i na jiných PC, jestli ne, tak nainstaluj nebo jestli už je tam máš tak přeinstaluj ovladače. :)

dolin84
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 11. 2013 13:01

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od dolin84 »

no, tak problém "odstraněn" po připojení kabelem na rozhraní USB 2.0 dojde k automatickému nabíjení telefonu a odběru maximálních možných 500mA. tudíž slot USB již nezvládá přenos dat. po nabití baterie nad cca 87% odběr klesne a dojde k připojení velkokapacitního úložiště a vše běží jak má. to bylo nervů než sem na to přišel :geek: v životě by mě to nenapadlo

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od syntaxicek »

Ty jo, zvláštní :D

EnderW
Příspěvky: 19
Registrován: 22. 10. 2013 11:57
Zařízení: GoClever Quantum 4
Firmware: QM7 2.2
Operátor: O2 (Modré volání)

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od EnderW »

Tak na Mall.cz ode dneška "již není v prodeji", nikde jinde ho neměli a nemají, tzn. kdo včas neobjednal (jako já) má asi smůlu :(

dolin84
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 11. 2013 13:01

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od dolin84 »

syntaxicek =>taky jsem byl překvapen :o
no, na korunka.cz už taky není. to sem byl asi jeden z posledních co ho koupit :lol:

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Marek2000 »

Ahoj,
Ch jo ja ten svuj asi musim prodat nemluvi mi to v telefonim ciselniku, takze pripadne je necely mesic stary este nepouzity skinzone.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

skrblikova
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 12. 2013 11:03
Zařízení: Goclever Quantum 4
Operátor: T-mobile, Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od skrblikova »

Zdravím, já už ho mám skoro měsíc - jednak mi nefunguje "výstražná led-dioda" - netuším, jestli je nutné ji nějak zprovoznit (myslím tu výstrahu) nebo je to chyba telefonu. Taky mi teď začal zlobit "primární" slot - dva dny to třeba funguje, pak mi začne praskat při hovoru v telefonu a zcela se to "odpojí" - prostě nic neslyšíte a ani vás neslyší druhá strana. Pomůže simku vyndat a zase zasunout - nastartovat telefon - ale pak to udělá zase. Jinak jsem s ním dost spokojená, za tu cenu. Na focení mám foťák - momentky jen pro info jsou i z tohohle telefonu v pohodě. Baterie mi bez podpůrnách App vydrží dva až tři dny běžného provozu - na wifi ale moc nejsem. Folie na telefon - bublinky se mi podařilo vyhladit :-) skoro do úplného vyhlazení - zůstala jen jedna mini. Zatím folie drží. Taky už mi spadnul na zem - cca z metrový výšky a nic se mu nestalo. :shock: Co mě štve - nenašla jsem nikde uživatelskou příručku - v žádným jazyce - rychlá příručka je prima, když si chci telefon poprvý zapnout - ale víc informací jsem nenašla. Aspoň video na youtube v polštině - ale čekala bych, že rozšířená standardní uživatelská příručka bude k dispozici.

Odpovědět