Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

a jak to mám teda udělat ten root abych si mohl v telefonu teda mohl přesouvat věci na krtu atd ? a nepřijde přitom o zátuku ? a nebude stím nějaký problém?

Libča
Příspěvky: 12
Registrován: 11. 2. 2013 15:09
Zařízení: Huawei Ascend G300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Libča »

Tak jsem také nevydržel a přešel na B952 GV. A můžu napsat že spokojenost. Vyzvánění konečně dostatečně hlasitý a bez zesilování, rychlost a odezva slušná, volná RAM 140-160. Takže nelituji. Jen používám ADW launcher a asi se ho zbavím, bere zbytečnejch cca 50 Mb RAM. Ale jinak je výbornej, jestli víte někdo o méně náročné náhradě, tak sem s ní.
Ale ještě k tomu vyzváněni. Nevíte nějdo proč se změní přednastavený vyzvánění ke kontaktu vždy po připojení telefonu k pc přes USB zpět na výchozí? Používám kontakty jen z Gmailu, jinde je v telefonu nemám. Já vím že když jsem měl ještě napodzim Vodafoňáckou B397 ROMku, tak jsem to taky někde řešil a dalo se to nějak nastavit, ale už si nevzpomínám. Musely se snad nějak kopírovat vyzváněcí mp3 do složky ringtones na SD kartě i do vnitřní paměti (tak to teď mám, ale nepomáhá to, jen je vydim ve vyzváněcích melodiíh 2x), nebo já už nevim jak to vlastně přesně má bejt. Kdyby jste někdo věděl jak na to, tak předem díky za rady.

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od scarabeus »

Problém vyzvánění jsem nedávno řešil. Prostě jde o chybu, kterou zatím Huawei neodstranil viewtopic.php?f=14&t=296
JB 4.2.1

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

mám B937 F a chci si to aktualizovat na B952 nebo na B952 GV co by jste mi doporučili více?? A když dám online aktualizace tak mi to žádnou nenajde :( nevíte proč?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

Já Bach to udělal Pres počítač - stáhnout balíčky a udělat to ručně
Jinak určitě gv.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Z B937 by to mělo najít ještě B952D. Pokud ne, tak máš možnost i z verze B937 přejít rovnou na B952 GV. Stačí stáhnout balík od Huawei, dát složku dload na kartu a pak menu - systémová nastavení - úložiště - aktualizace softwaru - aktualizace karty SD.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

někdo už hodně dávno psal,že bude nějaký problém se zálohováním tak jak to je? když si to zálohuji na sd kartu a pak obnovím půjde to? A když to zálohuji kam se to na kartu uloží? :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Aktualizací příjdeš o všechno v telefonu. Karty se to nedotkne. Takže si zázálohuj z telefonu všechno co chceš zachovat. Aplikace z Play pak můžeš nainstalovat znovu. Na kartě to bude ve složce programu, kterým uděláš zálohu. Třeba Huawei All Backup apod.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

ale jak jsem to zálohoval tak vté složce HUAWEI Backup já tam mám jenom nějaké staré zálohy :( kde jsou ty dnešní ? :)

Odpovědět