Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

hele a tu složku dload s B952 GV mužu nahradit za tu stávající co mám ted na kartě?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Jo. Tu původní můžeš smazat a nahradit ji novou.

Pokud jsi dělal zálohu novou, tak tam někde bude. :) Mrkni se ještě pro jistotu do paměti telefonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

jj našel jsem to tam tak jsem to tam přesunul ale ono se to asi nepřesunulo a znova se asi instaluje 937 F :( :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Až se dokončí instalace tak se mrkni na číslo verze a kdyžtak to zkus znovu. Tu původní dload z karty úplně vymaž a nahraj tu správnou. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

nainstaloval jsem si znovu B937 F :( ale tak jsem tam dal ten dload a když to dám aktualizovat v telefonu napíšemi to balíček nebyl nalezen :( co stím?

Libča
Příspěvky: 12
Registrován: 11. 2. 2013 15:09
Zařízení: Huawei Ascend G300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Libča »

michalkalensky píše:jj našel jsem to tam tak jsem to tam přesunul ale ono se to asi nepřesunulo a znova se asi instaluje 937 F :( :(
Já přecházel včera taky z Vodaf B937 rovnou instalačkou na B952 GV a napoprvé mi to taky neprošlo a přeinstalovala se jen ta samá B937. Ale na podruhý už v pohodě a je tam B952 GV. Nevim proč to tak bylo, na kartě jsem měl jasně v dload instalačku na B952 GV.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

jj a já už jsem ted zjitil proč ona se sama vypojila sd karta tak jsem ji vyndal a zandal a už se to aktualizuje :D tak snad už aktualizuji B952 GV :D aby to zase nebyla B937 F

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

tak jsem to aktualizoval všechno v pohoděale v nabídce jazyku tam není čeština :( jak to? poradte :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

když jsem hledal čeština tak jsem najel třeba doprostřed a ono mě to zase najelo úplně dolů je to nějaké divné ale už jsem se do čeština naštěstí strefil :D

Libča
Příspěvky: 12
Registrován: 11. 2. 2013 15:09
Zařízení: Huawei Ascend G300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Libča »

michalkalensky píše:tak jsem to aktualizoval všechno v pohoděale v nabídce jazyku tam není čeština :( jak to? poradte :)
To je divný, určitě ji tam máš. Na mě to taky začalo komunikovat Anglicky, ale po pár sekundách se to samo přehodilo na češtinu. Nebo si ji tam musíš nastavit

Odpovědět