Přidej se

špatný gesto

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Zuzinka
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 12. 2013 17:44
Zařízení: Hauwai Ascend Y300

špatný gesto

Příspěvek od Zuzinka »

Děcka, jak mám odblokovat telefon, když jsem použila 15x nebo kolikrát blbé heslo a nejde mi gmail???? Všichni radíte hard resert a mě to nějak nejde popřipadě , znáte někdo něco jiného????? Díkes za radu

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný gesto

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak špatný heslo nebo gesto.Jinak téma o tom je tady viewtopic.php?f=4&t=208 .A hardreset,vytáhni baterku na 10sek,dej z5,zapni držením power a volume + a pak v recovery dej factory reset.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: špatný gesto

Příspěvek od Exp »

Mitsuu sem dal odkaz, kde se to řeší (zkus něco z uvedených postupů) + návod na hardreset. :) Něco z toho by mělo pomoct. Pokud budeš dělat ten reset do továrního nastavení, tak po naběhnutí do recovery módu se tam pohybuješ klávesami na snížení / zvýšení hlasitosti a vybranou položku potvrdíš zapínacím tlačítkem (power). Další možností by pak byla už jedině přeinstalace firmwaru. Oba postupy ale odstraní veškerá uživatelská data z telefonu (bude jako vybalený z krabičky).

Ony ty gesta jsou docela zrádný. Pokud se to několikrát splete a telefon se zablokuje, tak to jde pak těžko napravit. :) Radši používat klasickej zámek nebo odemčení s heslem a to si pro jistotu ještě někam zapsat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

romco4444
Příspěvky: 126
Registrován: 2. 11. 2013 15:14
Zařízení: huawei ascend y300

Re: špatný gesto

Příspěvek od romco4444 »

ja pouzivam ciselny pin zatial ma nezradil ;)

Odpovědět