Přidej se

[ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.4] [NIGHTLY BUILDS]

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od itomisak »

:arrow: Zrovna FB appku používám dost často :( Zatím sem nenašel žádnou jinou co by mi vyhovovala ...

:arrow: Kdyby mi nešel zvuk byl bych v perdeli bo já ujíždím na hudbě, takže to bych byl jaxi v háji ...
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Ten zvuk se opravil hned v dalším nočním updatu a navíc stačilo z předešlé aktualizace zkopírovat 7 souborů do té nové a zvuk a fungoval.Updaty jsou každou noc.Já na FB používám Friendcaster for Facebook a Klymph PRO a obě sou 100x rychlejší jak ten ofiko FB nepodělek.Víš co,nebudu 100% tvrdit že to bylo tou aplikací,ale telefon 3 dny nebo jak dlouho jel v pohodě,nainstaloval sem FB a hned restart a co chvila pak další.Odinstaloval sem FB a telefon zas jede.A ono stačí číst komenty na GPlay a nadává na tu apku každej :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od itomisak »

Klymph ... to sem ještě neslyšel, ale už testuju ... zatím vypadá dobře.

Asi se pustím do toho odemykání a tak ... doufám, že budeš online abych mohl volat SOS :D
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Jako s tím Kkymph sem spokojenej,i s tou druhou.Podle mě sou daleko lepší jak ofiko zamrzající FB aplikace.
A online,zatím ted ještě jo,ale pak to vidím na offline a zejtra error :lol: :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od itomisak »

Chvilku mi to trvalo ale PODAŘILO SE ... snad budu schopný zjistit co funguje a co zlobí ... zatím se mi 4.4.2 líbí ale je to zaplé 5 minut ;-)
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od myg74 »

Obrázek

:shock:
Tak 5 minut je málo, u g300 jsem experimentoval 3*denně, ale cm11 je zatím pro me nej. Vychytavky pres xposed fungují (viz.obr),baterie luxus. Snad jen ten fotak by mohl byt jako z orig.FW(mléčný nádech). Od 25.12 jsem neměl ani jeden restart.
Držím pěsti at to mas taky tak

kosmadan
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 12. 2013 11:31
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: 199

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od kosmadan »

Dobrý večer ,prosím o radu chtěl jsem si udělat zálohu CM11 v TWRP a jaký koliv pokus skončil hláškou failed.Nevíte prosím jak to vyřešit.Předem děkuji

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od myg74 »

A mas nastaveno primárně úložiště external?můžeš mít plnou pamet,taky se mi ti stalo

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od itomisak »

Tak po pár hodinách testování cítím těžké zklamání ... CM11 je možná dobrá verze, ale asi ne pro mě ...

Každou chvíli restarty ... spouštění aplikací jako třeba obrázkový Qickpic, Full Screen Caller ID, PlayerPro, i aplikce Shakes and Fidget způsbují restarty. Tyhle appky používám skoro denně - hlavně hudební PlayerPro - takže je to pro mě dost problém. Nemluvě o tom, že mám problémy s widgety aplikace na hodiny a počasí ... prostě skoro cokoli chci dělat tak nefunguje :( Zkusil jsem zformátovat celý telefon včetně paměťovky ale nic nepomáhá.
Nemluvě o tom, že pociťuju o dost vyšší spotřebu na baterce ...

Doplnil bych že používám Next Launcher - ve 3D verzi mi na CM11 nejede, takže klasickou 2D verzi.
Další doplnění: Podsvícení: "tlačítka" svítí jak o život a zrovna tak display někdy svítí a jindy je to takový jak noční reži ... ale to by se možná dalo někde nastavit.

Závěr ... počkám až se to ještě trochu doladí ... mezitím vyzkouším další customromky ...
SamSung S7edge

charlles13
Příspěvky: 7
Registrován: 1. 1. 2014 15:56
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: CM 11
Operátor: Vodafone

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od charlles13 »

Lidi mám dotaz. Když se mi vybije baterka tak, že telefon úplně umře tak musím prvně trochu telefon nabít a vyndat baterku aby naskočil. Pozoroval to stejné i někdo jiný, popřípadě je na to nějaká vychytávka??? děkuji za odpověď.

Jinak musím napsat, že žádné restarty nemám. Všechno funguje tak jak má, výdrž baterie je taky ok. Aktualizuji celkem pravidelně.

Odpovědět