Přidej se

Přechod mezi obrazovkami

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Mcwenca
Příspěvky: 9
Registrován: 2. 1. 2014 0:10
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: O2

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Mcwenca »

Dobře, :) všem moc děkuji.

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Pavel »

Zkus mrknout na google play. Tam je těch launcherů spousta ;)
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od michalkalensky »

Když teda máš emotuon ui jak píšeš tak dej menu-->přechody a nějaký si tam vyber ;)

Mcwenca
Příspěvky: 9
Registrován: 2. 1. 2014 0:10
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: O2

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Mcwenca »

Ale ještě mám takový problém. První 3 dny jsem byl na internetu úplně v pohodě ale pak najednou z ničeho nic jsem se nemohl připojit. Už mi to nejede asi 4 dny. No jakože připojený jsem, mám 2 "čárky" ale prostě to pořád jenom načítá a po chvíli to napíše "zkusit znovu" a když jdu na google chrome tak to taky načítá a poté "tato webová stránka není dostupná". Je problém v mobilu?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od michalkalensky »

A když jseš na PC na stejné wifi tak tam to jde?

Mcwenca
Příspěvky: 9
Registrován: 2. 1. 2014 0:10
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: O2

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Mcwenca »

Máme doma 2 wifiny. Na tu jednu jsou připojené 2 notebooky ale na tu se nemohu připojit a na tu druhou je připojeny jen jeden notebook a jede vše v pohodě. (připojuji se na tu druhou).

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od itomisak »

Kdo chcete opravdu "efektivní" launcher tak TSF Shell umí hodně ... tímto se mu omlouvám, že jsem na něj zapoměl a celkem dlouho ho nepoužíval. Od minule je tam dost změn ale věřím, že budou k dobrému ...

https://play.google.com/store/apps/deta ... hell&hl=cs
SamSung S7edge

Mcwenca
Příspěvky: 9
Registrován: 2. 1. 2014 0:10
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: O2

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Mcwenca »

Prosím poradí mi někdo co mám udělat? Pořád se nemůžu dostat na internet a nemůžu stáhnout ten launcher :(

karel
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 11. 2013 11:51

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od karel »

@Mcwenca:
Hele, nez se v telefonu zorientujes, tak zustan pri tom tovarnim launcheru, akorat bys mel dalsi vec, ve ktere se budes ztracet.. Jak uz bylo psano vyse, na domovske obrazovce zmackni tlacitko Menu (ty tri carky nad sebou) a vyber Prechody, mas jiz tam mrte na vyber.

Ohledne wifi, urcite se k ni uspesne pripojis? Vlez do Menu -> Wifi -> klidni na tu svoji sit, zobrazi se ti stranka se stavem pripojeni.. opis to sem. A v nastaveni routeru se vyznas? Mas k nemu pristup, aby ses mohl podivat do logu?

Mcwenca
Příspěvky: 9
Registrován: 2. 1. 2014 0:10
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: O2

Re: Přechod mezi obrazovkami

Příspěvek od Mcwenca »

Děkuji, ukázalo se, že chyba nebyla v mobilu a už se můžu v pohodě připojit :) A ten launcher už jsem si stáhl....Ale to je jedno můžu ho kdykoli vypnout :) Nevím jestli to tak má fungovat, že je to jako nějaká aplikace a musím ji zapínat. Možná že to tak být nemá a je to tím že jsem to nekoupil, ale stáhl :D

Odpovědět