Přidej se

Co mám? ICS nebo GB?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od Puget »

Dříve jsem taky posílal pres mobil normálně - prohlížečem jsem najel na g300.cz a napsat něco přišlo mi to trochu neohrabané a tak jsem si stáhnul tapatalk přijde mi přehlednější, rychlejší a mužů si přepínat mezi fory rychleji.
K tomu FW na začátku jsem měl B894 takže jsem tam neměl nic o vodafone B895 je taky od vodafonu proč tam nemáš nic od Vodafone to nevím ale když uděláš aktualizaci pres OTA tam by tam měl najet FW Vodafone.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od juras13 »

Já to mám v mobilu taky to tapatalk ale nevím jak tam zadat to g300.cz nějak to tam neumím.

Jak jsem po prvé zapnul ten telefon tak jsem tam mněl to logo Vodafone, pak jsem si udělal tu aktualizaci podle toho topiku a logo zmizelo a místo loga Vodafone mi najelo logo Huawei Ascend
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od Puget »

Podle jakého tématu?
V Tapatalk tapni na tu lupu v horním pravém rohu nápis g300.cz a najde ti toto fórum.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od juras13 »

Podle dohoto návodu tady na foru: viewtopic.php?f=4&t=10
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od Puget »

Řekl bych ze když budeš aktualizovat nyní přes Ota tak tam budeš mít Vodafone kravinky když ale přejdeš na B952 GV tak by tam ty věci neměli být.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co mám? ICS nebo GB?

Příspěvek od Exp »

Juras13: Když jsi koupil telefon od vodafonu, byla tam verze B937, což je vodafoňácký ICS (4.0) firmware. Pak jsi udělal oficiální vodafone downgrade na starší verzi androidu 2.3 (verze B895). Ten je taky od vodafonu, ale nemá tam logo při startu. To je až od verze B937. Takže je to v pořádku. Máš tam oficiální vodafone firmware s androidem 2.3 (GB). :)

K těm aktualizacím....firmware se ti jen tak sám od sebe nezaktualizuje. :) Pokud povolíš vyhledávání aktualizací, objeví se v horní liště informační zpráva, že jsou k dispozici nové aktualizace a je jen na tobě jestli spustíš instalaci (Musíš nejdřív ťuknout na fialovou šipku, tím spustíš stažení aktualizace. To nějakou dobu trvá. Jakmile se to stáhne, vyskočí několik upozornění, že máš udělat zálohu a další věci. Jakmile to potvrdíš, tak se telefon přepne do aktualizačního módu - budeš vidět růžový pásek průběhu aktualizace). Pokud nechceš, nemusíš vůbec aktualizace instalovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět