Přidej se

Jakou GPS navigaci?

Programy a aplikace pro Android, rozšíření funkcí
Standa
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 11. 2012 8:49
Zařízení: Huawei Ascend G 300

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od Standa »

Jak už jsem popsal. Při úvodní instalaci jsem opomněl zvolit jako úložiště sd kartu. Instalace základu tedy proběhla automaticky na vnitřní paměť. Bylo mi divné, že u instalační ikony je velikost asi 18 Mgb, soubor se ale instaloval hrozně dlouho a udaná velikost pak byla myslím přes 400Mgb. Bylo mi jasné, že přidám 4 mapy a paměť bude plná, proto jsem po instalaci map zadal již sd kartu. Přesto se i mapy nainstalovaly na vnitřní paměť. V návodu k telefonu je sice postup, jak se v nastavení správa aplikací dostat k možnosti přečsunu na kartu, ale to vy skutečnosti nejde, objeví se tam ikona Sygic (18Mgb) ale jen s možností odinstalovat, přitom ve vnitřní paměti zabárá Sygic 1,11Gb. Jsem z toho jelen. Ta verze stažená přes zadaný vouchr je 12.1.2

Standa
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 11. 2012 8:49
Zařízení: Huawei Ascend G 300

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od Standa »

Jak už jsem popsal. Při úvodní instalaci jsem opomněl zvolit jako úložiště sd kartu. Instalace základu tedy proběhla automaticky na vnitřní paměť. Bylo mi divné, že u instalační ikony je velikost asi 18 Mgb, soubor se ale instaloval hrozně dlouho a udaná velikost pak byla myslím přes 400Mgb. Bylo mi jasné, že musím mapy instalovat na úložiště sd karta, tak jsem to nastavil. Přesto se i mapy nainstalovaly na vnitřní paměť, Sygic sice ve správci souborů vykazuje velikost 18 Mgb, na vnitřním úložišti se 4 mapami 1,11 Gb. Přes zprávce souborů se nabízí jen odinstalovat. Mám verzi 12.1.2
od Standa

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od jirkas »

Exp píše:Zkus udělat restart telefonu a pokud to nepomůže přidej ještě mapy Slovenska. :) O něčem podobném píše scarabeus koušek výš. Já mám tuto navigaci otestovanou na G300 jak na GB tak ICS a šlape bez preblémů. Na tento problém jsem zatím nenarazil.
Díkes už mi to funguje....jen teď nemám k dispozici auto :D takže test až zítra :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od Exp »

Tak včera jsem najel s MapFactor Navigatorem dalších 60 km naprosto bez problémů. :)

Standa: Pohledej na webu, se Sygicem verzí 12 jsou na g300 s ICS dost problémy. Někde jsem četl, že pomůže buď downgrade na GB nebo potom sehnat starší verzi 11.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
LMN_35
Příspěvky: 106
Registrován: 28. 11. 2012 19:09
Zařízení: ASUS Zenfone 5
Firmware: Android 4.4.2
Operátor: O2

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od LMN_35 »

mam podobny problem, po upgrade z GB na ICS nedokazem vobec nainstalovat Sygic, pritom na GB fungoval uplne bez problemov. Na ICS po stiahnuti z Google Play sa aplikacia sice nainstaluje, cca 280 MB, ale to je vsetko, potom uz len zostane cierena obrazovka s napisom, ze nakup prebehol uspesne, a mozem si vybrat mapy. Skusal som to aj viac krat uplne odinstalovat a natiahnut nanovo, vybral som aj SD kartu, ak tam nahodou nieco po predchadzajucej instalacii zostalo, ale nepomohlo. Nemate niekto typ/radu, co robim nespravne? pripadne sposob, akym sa to vobec da instalovat?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od Exp »

Bohužel tohle je známý problém na ICS. Sygic ve verzi 12 tam nefunguje. Buď sehnat starší verzi (11 by měla být ok) nebo se vrátit na GB. Alespoň do doby než to nějak opraví. A nebo sehnat jinou navigaci. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
LMN_35
Příspěvky: 106
Registrován: 28. 11. 2012 19:09
Zařízení: ASUS Zenfone 5
Firmware: Android 4.4.2
Operátor: O2

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od LMN_35 »

prave sa mi to podarilo vyriesit, stiahol som Sygic Voucher Edition 12.1.3, uz to funguje ako ma...

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od davehanz »

Ahoj,já mám Sygic už s 3D budovami ve větších městech,a je úplně luxusní,prodal jsem svého oblíbeného TomTom GO 930T,protože navigace za 8tisíc mi už je k ničemu,tahle navigace funguje na 120 procent :-) je sice placená,ale stojí rozhodně za to a je plně offline navigací.Naprostá spokojenost :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od scarabeus »

Jenom otázka - předpokládám, že se Sygic platí jenom jednou, nebo se platí třeba každý rok za nové mapy?
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Jakou GPS navigaci?

Příspěvek od Karlosek-K1 »

pouze jednou

Odpovědět