Přidej se

Jak prodloužit výdrž na baterii?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od juras13 »

Nemůžu najít šetření baterie v nastavení. Mám B937
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Puget »

Nejspíše to tam mít taky nebude jako B952
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Exp »

Šetřící režim měl jen GB. Od ICS to tam už není. Stačí si dát ale na plochu nebo do lišty třeba widgety na jas displeje, vypnutí wifi apod. Je to skoro to samé.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Kaesko
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Kaesko »

Ahoj, mám Huawei Ascend G300 a poslední týden mám obrovský problém s baterii. Normálně mi baterka vydržela tak tři dny (hrála jsem hry, poslouchala hudbu a používala wifi) a teď, musím nabíjet každý den, protože se mi mobil během noci vypne. Ráno nabiju, v noci je vybitý a chce zase nabíjet.
Nevíte někdo co by s tím mohlo být? Smazala jsem všechny nově nainstalované aplikace, nepomáhá. Mobil používám stejně jako dřív a takhle zlobí...
Je to důvod k reklamaci?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Podle mě by to mohla dělat nějaká aplikace, spuštěná služba, synchronizace nebo něco podobného. Projdi nastavení telefonu jestli se něco nezměnilo. Mrkni se do seznamu spuštěných aplikací (menu - nastavení - aplikace - spuštěné, včetně mezipaměti) a na stajném místě na záložce "Vše" vymaž mezipaměť. Kdybys nepřišla na to co to způsobuje, tak by to mělo vyřešit tovární nastavení (tím ale příjdeš o veškerá data v telefonu - bude jako vybalený z krabice). Bude to nejspíš jen nějaký softwarový problém a reklamace by byla zbytečná (tam by stejně nejdřív udělali tovární nastavení a to si můžeš vyzkoušet sama).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od michalkalensky »

a já mám B952 GV a když dám tovární nastavení tak to mam budu mít i android GB ? Když píšeš,že do původného stavu po vybalení.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Puget »

ROMka by měla zůstat stejná jenom se resetuje všechno nastavení, smažou se soubory atd...
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od michalkalensky »

škoda :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od Exp »

Jak říká Puget, verze firmwaru zůstane stejná. Pokud sis koupil telefon s GB, aktualizuješ na ICS a pak uděláš tovární nastavení, tak zůstane ICS. Celé se to ale obnoví do čistého stavu. Jako kdybys přeinstaloval systém. Po spuštění se zobrazí průvodce nastavením jako u nového telefonu atd.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
skypepalo
Příspěvky: 51
Registrován: 21. 12. 2012 13:16
Zařízení: Huawei

Re: Jak prodloužit výdrž na baterii?

Příspěvek od skypepalo »

Já nabíjím každou noc. Je to normální. Nikdy mi nevydržel 3 dny.

Odpovědět