Přidej se

Reklamace, zkušenosti se servisem atd.

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od davehanz »

To si myslim,ze nemas pravdu mitsuu,prodavac ma za ukol prevzit od tebe pristroj,baterii,bez zadniho krytu,bez sim a bez pametovky.sama vedouci prodejny me rekla,ze neni kompetentni osoba pro urceni zavady.prodavac nabizi a prodava sluzby,vyrobky.nema pravo zkoumat,zda li funguje nebo ne.jejich ukol je sepsat opravenku-predavaci protokol a do nej strucne popsat zavadu,nic vic.dokonce zakaznik diktuje,co tomu zarizeni je.pak se pod to podepise.az pak servis urci,zda li se jedna o zavadu nebo ne :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Marek2000 »

1. Prodavac musi vyzkouset zaklad, vime, jake sou lamy napr. stari lidi, nic proti nim, ale kdyz pani reklamovala telefon, ze ji nejde a prodavac zjistil, ze dala jen opacne baterku? Ono pak to sou zbytecne naklady.
2. Nemas pravdu, telefon, nabijecka ne vzdy, ale je to pry lepsi, zazil sem, ze telefon nesel protoze bylo neco spatneho s nabijeckou ktera odpalila desku, zjistilo se az pri 2. reklamaci, baterka i zadni kryt proc posilat tel bez zadniho krytu, aby baterka vypadla?
3. Finalni decission udela servis.
4. Maj od prevzeti na to 30 dnu ode dne co si to dal do opravy oepratorovi vcetne 30 dnu tj. svatku atd.
5. Zapujceni pristroje neni povinnost, ale dobra vule, mne napr. na o2 pucili s3 mini a to nemuseli.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

Já fakt nevím jak to funguje,z mejch zkušeností vím,že "základní" ohledání (vyzkoušení) dělali dicky v obchodě.Jinak to půjčování telefonů dělaj většinou jen operátoři,někde se musíš zeptat a někde ti ho nabíddnou automaticky.Jak to je v normálních obchodech nevím,tam asi zápůjčka nefunguje.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Pavel »

S O2 jsem měl teď taky nehezkou zkušenost. Přišlo mi druhé vyúčtování za net. Poprvé jsem platil 300, teď jsem měl platit taky 300. Poslali vyúčtování na 484kč. Tak jsem se byl zeptat co to jako je a oni mi řekli že je to doplatek za usb modem, který jsem měl za 1kč. Nějak se mi to nezdálo tak jsem šel na jinou pobočku a tam slečna zavolala někam na centrálu, podala mým jménem reklamaci a vyřešeno. Reklamaci ihned uznali, na mail mi poslali dobropis že mi těch 184 co jsem zaplatit navíc vrátí. A ten mamlas na první pobočce mi tvrdil že to musím zaplatit. Jsou to nýmandi :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

mitsuu84 píše:Ségra de v pondělí reklamovat Y300 do O2.Večer telefon v pohodě,ráno se vzbudila,pak jí někdo volal a zadní repráček i při max volume hral uplně potichu a chrastí.Tak sem zvědavej jak dlouho to potrvá přes O2.S jejím štěstím jí zas po měsíci vrátěj peníze a veme si jinej,stejně jak u G300 :lol: .
Tak reklamace přes O2 tejden a ségra už má od úterka Y300 doma.Opraveno v rámci záruky (nevím co všechno,ale asi jen repráček) a jako bonus tam nahráli aktuální verzu B199,na kterou jí update nešel přes OTA (update nenalezen).Takže jak jak přes T-Mobil tak přes O2 sou reklamace docela fofr,oproti VF kde to trvá většinou měsíc.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Exp »

Tak to byla rychlovka. :) Ten B199 tam dali sami od sebe nebo jste si o to řekli?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

Tu B199 tam dali sami od sebe.Sem to v O2 neříkal o tom updatu,pač mě dostali těma kecama o volume čudu viz co sem pal vejš a uplně sem to zazdil s tím firmwarem :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od Exp »

Vidíš tak to je dobrý. Asi to tam dávají už preventivně, aby nebyl důvod k další reklamaci. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace,zkušenosti se servisem atd

Příspěvek od mitsuu84 »

Asi jo a nebo to tak maj domluvený s operátorem v Britexu,že dicky přehrajou firmware na nejnovější dostupnej.Kor když u O2 byly problémy s B194 (3g a nevím co ještě) a B199 se zas nikomu neukazovala jako update.Co sem četl tak jen pár lidem byla aktualizace nabídnuta,zbytek musel bud dle rady O2 reklamovat a nebo si update někde stáhnout a updatovat ručně.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Fridgy
Příspěvky: 63
Registrován: 14. 6. 2013 18:45
Zařízení: Xiaomi Red Rice Hong
Firmware: MiUi V5
Operátor: Mobil.cz + T-Mobile

Zajímavost: Reklamace Y300 u HuráMobil.cz

Příspěvek od Fridgy »

Zajímavost: Reklamace Y300 u HuráMobil.cz
Ahoj, již dlouho jsem byl zde na fóru nepřítomen. Nicméně aktuálně se vám musím s něčím svěřit.

Někdy v prosinci/lednu jsem vykoupal svůj Huawei Y300 v rybníku.. Hned poté stále fungoval ale po restartování blbl display - vůbec nešel ukazoval jen nějaké barevné čáry.. (stále mokrý a zapl jsem ho) ... Když jsem přišel dom tak jsem ho hned rozebral a dal do "rýže" a nechal ho tam asi tak 3 dny.. Po třech dnech už šel zapnout, nicméně blba síť... nešla pošlat SMS natož volat.. nechal jsem si ho doma 3 měsíce :D protože jsem dostal Xiaomi RedRice a nepotřeboval jsem ho reklamovat..

A přišel den D a poslal jsem telefon Huawei Y300 na reklamaci :D ale v jakém stavu??? - s rootem, upravenou romkou, atd. :D:D:D .. ani ne do týdne mi přišla SMS že je opravený..opět trvalo než jsem si pro něj dorazil..
Říkal jsem si, tak rychlé.. no tak to jen poslali zpět že to neakceptují že byl namočený nebo tak.

A POZOR!!! Vyměnili síťovou kartu(nebo jak se tomu říká) :D nemohu uvěřit :D aby uznali reklamaci telefonu s Rootem :D a jinou romkou..A K TOMU PO KOUPÁNÍ :D:D:D jsem opravdu překvapen. :) telefon funguje jak má :) ..

Musel jsem se vám svěřit :D:D protože tohle nemá obdoby :D.. :) tak se tu mějte a děkuji za přečtení :D)

Odpovědět