Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

stáhnul bych nějakou aplikaci třeba z google play hledat něco pod názvem backup atd... třeba Go Backup
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Když si uděláš zálohu přes Huawei All Backup, tak se ti na kartě vytvoří nová složka se zálohou a v ní bude i instalační soubor té zálohovací aplikace. Takže i když ve firmwaru B952 GV zálohování od Huawei není, můžeš ho pak snadno doinstalovat z vytvořené zálohy. A nebo jak píše Puget, stáhnout něco z Play.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

duchovic
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 3. 2013 14:41
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B894

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od duchovic »

Ahojte

Talk uz man aj Ja 952GV . Este tu klavesnicu poriesit a bude OK. Pamät super cca 170 - 200 mb zalezi co je spustene.
Dakujem za rady. A este je aj slovensky jazyk menu.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Mrkni se v Google Play na klávesnici Touchpal. Je to ta samá jak byla v předchozích firmwarech. Jen je tam v novější verzi.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

duchovic
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 3. 2013 14:41
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B894

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od duchovic »

Takze dnes som cely den testoval novy firmware a je slusny rychly a povedal by som ze aj vydrz baterie sa zvysila. Az na zopar detailov je ozaj vyborny. Ale jedne veci nechapem
Ak dam nastavenia - aplikacie - spustene tak mi ukazuje Vyuzite 222 MB - 169 MB volne
Ak pozriem na widget RAMdriod alebo GO ram tak mi ukazuje pri tych cislach co som napisal 55,54 MB free nechapem zeby rozdiel ak hej tak vychadza alebo ako pracuju tie widget-y ?

Inac spokojnost aj stou klavesnicou Touchpal suprova :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

Nejspíše jsi na to tapnul a těch 55,54 MB se ti ''uvolnilo''.
Jinak já zastávám názor že tyto killery atd... jsou ztráta času :D aplikace se po chvilce sami zapnou.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

2222
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od 2222 »

rom 952


Zdravím, dobrá zpráva instaloval jsem čistou rom 952, ke stažení buď z ulozto, nebo ze stránek Huawei , instaloval jsem z karty přímo z z 2.3.6 není potřeba první 937 jak jsem se dočetl, vše bez problémů, mobil funguje stejně rychle jako GB , jedou všechny aplikace a hry jako u GB, ram volná kolem 150mb, a hlavně konečně vyřešeno vyzvánění hraje pořádně nahlas. jediné co chybí je rádio, ale to jsem stejně nepoužíval. :D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Kdyby ti nevadil root, tak návod na doinstalování chybějících aplikací (rádio, backup, tapety atd.) je tady: viewtopic.php?f=15&t=324

A nebo si můžeš stáhnout balíček i bez rootu: viewtopic.php?f=4&t=155&p=1498&hilit=r%C3%A1dio#p1498 ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

co to je ten root? a neztratí se tim třeba záruka?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

V sekci návody je návod jak udělat root i s popisem.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět