Přidej se

BlackBerry OS

Apple iOS, Windows, BlackBerry, Sailfish, Tizen atd.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: BlackBerry OS

Příspěvek od Exp »

Určitě pak hned napiš jak to funguje a jak seš spokojenej. :) Fotky budou taky fajn.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BlackBerry OS

Příspěvek od Androidě »

Tak TORCH 9800 fajn kousek 8-)
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: BlackBerry OS

Příspěvek od Exp »

Tak nakonec 9800? :) Ta vysouvací klávesnice vypadá u BB zajímavě.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry OS

Příspěvek od Androidě »

No je to starší kousek to je fakt nicméně ve své době suprove ač tedy single core 624Mhz a 512MB Ram, BB OS 6 podobně jako třeba WP moc nepotrebuje a šlape rychle a stabilně.
Zavřeny je to klasika dotykac ač tedy s 3.2" ale dole tlačítka přijmuti a odmítnutí hovoru , obligátní pro menu s logem bb tedy ostruziny, no a IR touch pad s potvrzování středem reaguje taky dobre, citlivost jde samo nastavit.
Pokud chci něco datlovat vysunu dil s displejem objeví se mini klavesnice s výrazně oddělenými plastovými tlačítky na které je radost psát, až je hotovo zase závěru a key ne překáží a zbytečně neubira místo pro displej.
Zkratka blackberry je fajn, umí vše co droidy či ip a WP proste jiná logika ovládání která ale rychle přejde do krve, do práce super na blbinky mám stale 450q.
Pokud jde o BiS (placená služby blackberry internet services u našich operátorů je k dispozici take kolem tři stovek s asi pul gb fup) internet jako takový chodí, pouze bez ni nejede detailní mail klient a synch s google,Ms Litvě a dalšími úcty ta BiS je primárně snad na email a firemní sféru tak proto.
Nějak zvlášť mi to ale nevadí, do mailu mi nic důležitého často nechodí a přes prohlížeč jsem tam na seznamu normálně přihlášený popr velké pc.

EDIT:
K té službě BIS, on to výrobce postupem času trochu měnil takže s přibývající verzi OS není závislost tak velká, rozdíly jsou mezi bb OS5 i OS6 kterou mám pak taky 7 a poslední 10 u té je navíc možnost i stahovat aplikace z google play včetně toho ze výrobce své služby zpřístupnil i uzivatelum droida to už je ale zase něco jiného.
Každopádně pro zajímavé info doporučuji mrknout na blackberryczech.cz
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: BlackBerry OS

Příspěvek od mitsuu84 »

Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět