Přidej se

[ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od itomisak »

Klucí mám z toho podivnej pocit ... po nahození novějších verzí než 5.5 se mi telefon seká ... mám málo RAMky a celkem často se restartuje ... kolikrát mi někdo volá a já jen slyším zvonit mobil ale ani se nerozsvítí ... nebo chci ztlumit písničku a mobil je mrtvý - hraje ale nereaguje. JSEM ZKLAMANÝ :( Myslel jsem že mám svoji vysněnou a ono nic ... no zkusím nahodit zase v5.5. a uvidíme ...
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

Já s v5.8 problém nemám.To že někdo volá a chvilku to jen zvoní a je černej displej a pak až naskočí kdo volá je normlní u všech KitKat rom pro naše stroje.Volné RAM mám stejně jak na ostatních rom,takže kolem těch +-100mb podle oho co dělám.Mám nahoženej Chil360 kernel v0.33 pro CM11 a ROM šlape jedna báseň a baterka taky drží dobře.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

Nevzdavej to. Neříkám ze je dokonalá, takk moc ji prozkoumanou nemám, ale je dobrá. Musí byt jasný, ze při tolika nastavení se třeba nějaký "konflikt" ukáže, ale zase na tom docela pracuje a určité to vyladi.
Já ROM nijak neresim,protože to malo co používám mi zvládl i g300,ale přehrávání music,filmů v MX PLAYER,YouTube a volání a SMS,GPS s google maps a my track mi zvládá hravě. Zkus ji pteinstalovat, dej tam gapps micro(jen základ,zbytek si stahni) a uvidis. Fakt to za to stojí.

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od casesik »

Taky naprosto bez problemu už druhy nebo třetí den. Zatím asi nejlepší romka kterou jsem měl. Zkus udělat čistou instalaci.

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od itomisak »

Vždycky dělám čisté instalace ... :( Jo a ještě jeden poznatek -stojím vedle wifiny a stejně mám jednu dvě čárky ... Sjedu na v5.5. a uvidíme ... kdyžtak budu hledat novou :(
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

Zkus tedy ještě jednou tu ROM stáhnout a nainstalovat znovu s jinými gapps. Já instaloval modular realy micro(z 27.2-velikost 30,8MB). Udělal jsem komplet wipe,flashnul ROM,hned na to gapps,pro sychr wipe dalvik/cache,restart.... Od te doby to valí bez jediného problemu.
Co se týče WiFi,to mám občas taky,ale ukazuje to 2 čárky,ale v nastavení a info o WiFi je signál jako "vynikající" a plna rychlost,takže to je podobný jako když mi to ukazovalo neukazovalo DEEPSLEEP.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

►►►► C - ROM a její vychytávky ◄◄◄◄

Do DRUHÉHO PŘÍSPĚVKU jsou postupně vkládány vysvětlivky pro C-Tool nastavení.

Kdyby někdo chtěl pomoct,nebo narazil na chybu u některé vysvětlivky (vysvětlení funkce) a podobně,piště uživateli myg74 do SZ a nebo mě.Každopádně to neřeště tady,aby se vlákno zbytečně nezaplácalo typama a návodama!!Zatím jsou tam vysvětleny první dvě položky a otatní budem postupně doplňovat ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od itomisak »

Nainstaloval jsem zase SlimKat a uvidím ... až budu zase přeinstalovávat tak se k ní třeba vrátím ...

Jinak kluci super práce s návodem ... tohle se bude hodit ... BIG THX !!!
SamSung S7edge

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od casesik »

Taky musim pochvalit za suprovou praci s navodem.

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

Díky za pochvalu chlapi, máme s Mitsuu radost,že ten návod aspoň o trochu víc pomůže některý věci pochopit.

Odpovědět