Přidej se

Oskarta - virtuál Vodafonu

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Vsude se obchoduje s cislama,n netu neco objednas,samoze zadas sve cislo,a ti ho prodavaji dal
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

To je bohužel pravda. Já mám zkušenost třeba i s inzertníma serverama (bazoš apod.), že když vystavíš inzerát, tak pak většinou následují na mobil různý reklamní nabídky. Mají na to automatický roboty, kteří sbírají čísla různě po webu a pak to provolávají. Začíná to být už stejněj problém jako třeba spam v e-mailech. Je to sice zakázaný, ale vyhnout se tomu úplně nedá. :roll:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Exp píše:Včera se objevil podobnej problém na Facebook stránce Oskarty. Taky tam někdo psal, že se mu ozývají na nové Oskartě různý firmy s reklamou. Jestli to teda nejseš přímo ty. :) .....
Neee, já nejsem na tom Fb :)
Alespoň je vidět, že to tak bohužel je...
Mimochodem, ozvali se mi na mejl z toho relaxmobilu s omluvou a výmazem z "databáze" ...
(myslím, že je to jak jsem uvedl, skrze volací atomat, já jsem nikde toto nové číslo veřejně neprezentoval )
-------------
Hoď sem prosím potom to jejich vyjádření, nebo aspoň odkaz, jestli to je neregistrovaným přístupné.
Díky.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Tak vyjádření už je tam:

"Pěkné odpoledne,
některé společnosti nabízejí svoje služby a produkty také prostřednictvím volání či zasílání zpráv na náhodně zvolená čísla. Tuto skutečnost bohužel neovlivníme. Ale rádi bychom vás ujistili, že kontakty na naše zákazníky jiným obchodníkům nepředáváme. Pokud si nepřejete dostávat marketingové nabídky z naší strany, zavolejte prosím na *30 (za tento požadavek neúčtujeme poplatek za hovor s operátorem) nebo nám napište na OskartaTym@oskarta.cz. Martina, OskartaTým"

Tady je kdyžtak i odkaz, stačí sjet v komentářích kousek níž: https://www.facebook.com/mojeOskarta
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

OK,
díky i za link, tak tam se dostanu i jako neregistr.. 8-) , ale taky ne do všech komentářů, vlevo ano, ale vpravo na rozbalení odpovědí, to chce registraci, no neva, stačí, že jsi mi to takhle ochotně "překopnul".

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Máme doma ještě jednu aktivně používanou Oskartu a jak je vidět, tak se na ni přenesly známé problémy Vodafonu. Pomalá internetová samoobsluha, v posledních dnech se tam nedá přihlásit vůbec. Zobrazí se jen

Kód: Vybrat vše

Omlouváme se, právě řešíme drobné technické problémy se zobrazováním stránky. Zkuste ji prosím za chvíli. Děkujeme!
Vzhledem k tomu, že bez přihlášení do samoobsluhy se nedá na Oskartu nabít kredit platební kartou, budu muset obětovat čas a vyrazit někam k Sazka terminálu.

Neustálé problémy se samoobsluhou byly přitom jedním z důvodů, proč jsem nedávno po skoro 10 letech Vodafone opustil. A tady to není bohužel o moc lepší. :roll:

Přitom mám zkušenost, že třeba O2 nebo i virtuální operátoři v této síti (Tesco Mobile, Bleskmobil a další) s tím nemají problémy, internetová samoobsluha tam běží rychle a bez problémů.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Hmmm, mám dojem, že mi to šlo dobít i od jinud... Vždy, ale přes spořitelnu ...

Ale nový hnus poznatek ....

Přišla mi smska o dobití do 5 dnů s prodloužením platnosti kreditu o deset měsíců vyjádřeno číselné 10, ale po dobití po deseti měsících ani stopa, opět jen 6 měsíců, ...klasický podvod....

Takže pro příště, to už si dám kapku na čas, není v provozu jen jeden operátor či jedna karta, kurxxy, kurevxxeeee... ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Oskarta má standardně platnost kreditu 6 měsíců od nabití, jako většina virtuálů. :) Mají to ve všeobecných podmínkách i na webu v sekci "Kredit". Ale jestli měli nějakou akci na 10 měsíců nebo něco a nepřičetlo se ti to, tak jim napiš, ať to dají do pořádku.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Vím, ale myslel jsem, že nějaká akce ..
...............
Uvažoval jsem i o tom, ale mají na reklamaci pouze fyzickou adresu Vodafon Praha ..., ale ne mejlovku, či.li obálka, papír, poštovné - nepošleš to doporučeně - tak nic,
pošleš - tak max. se omluví za chybičku ...

Já pozdržím dobití příště ...

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Tak, opravdu, ta oskarta samoobsluha na online je katastrofa a to jak to ne/funguje to je vidět jak si cení svých zákazníků.
-----
Ale to je asi česká specialita zdejších firem - reklamace u baťa, přeplatky u rwe, doprava/komunikace dpd, česká pošta, a mnohé jiné,... atd....atd..

Odpovědět