Přidej se

mizející SMS Huawei G510

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od maxXx »

Tak tohle se stávalo už roky a roky dříve... ve všech případech to byla (i když nepřiznaná) vina operátora... resp. nějakého aktivního prvku jeho infrastruktury...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

Měl jsem různé mobily roky a nikdy se mi to nestalo. Nikdy! A ž teď hned u nové H510 a to velice často. Vždy však jen, když v tom čase hraji RtCW, jež zabere celou volnou RAM.
Naposledy upravil(a) mitsuu84 dne 15. 5. 2014 13:23, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace,viz pravidla!

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od maxXx »

V tvém případě to vypadá opodstatněně... (netvrdím, že je to hloupost), ale já se s tím opravdu setkal postupem času i v minulosti u různých lidí na různých typech telefonů...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od mitsuu84 »

Při hraní náročnýh her jako RR3 atd mi taky na Y300 nechodili sms,spadlo systemUI atd.Prostě došla RAM a telefon místo aby odstřelil hru a zachoval hlavní funkce telefonu,tak hru nechal a odstřelil vše ostatní.Klasika.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

maxXx píše:V tvém případě to vypadá opodstatněně... (netvrdím, že je to hloupost), ale já se s tím opravdu setkal postupem času i v minulosti u různých lidí na různých typech telefonů...
Jo jo, občas něco selže jistě i v síti. Nicméně tenhle druh nedoručení způsobený telefonem je nebezpečný z důvodu pozitivní doručenky u odesilatele. On si je jist, že příjemce zprávu dostal, kterýžto o tom nemá ani tušení. Těch zničených vztahů, zaseté nedůvěry... mělo by to být trestné, nechat tuhle chybu běhat po světě!

Aktualizaci již mám také a je to, subjektivním pocitem, celé lehce pomalejší. Google disk jsem samozřejmě vypl.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od mitsuu84 »

A kdyby jen sms,mě u RR3 třeba i někdo volal,ale neukázalo se kdo a po vyjetí ze hry hovor nebyl (žádná notifikace zmeškanýho hovoru).Bud můžeš zkusit najít nějakou aplikaci,v které sms atd zamkneš aby při mlé RAM je to neodstřelilo (řešil sem to tady viewtopic.php?f=47&t=1528#p15044 ) a nebo přestat hrát náročný hry.Jinak s tím asi nic neuděláš.Na Modacu je vlákno [MOD]Fix systemUI.apk FC with low ram [Stock/Based] ale to řeší asi jen padání systemUI při nedostatku RAM

EDIT: Jinak přesunul sem vám tu debatu odsud viewtopic.php?f=23&t=2883 sem,do tématu k tomu určenýmu ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: mizející SMS Huawei G510

Příspěvek od onuce »

Dík. A vyzkoušel jsi nakonec ten Memory Locker?
Edit: teď vidím, že je to jen pro kořeněné systémy, tedy mně na nic.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: mizející SMS Huawei G510

Příspěvek od mitsuu84 »

Jo,tehdá sem ho zkoušel a tuším že i fungovala ta aplikace.Ale fakt už to nevím jistě.Já nějak hry nehraju,spíš když mě nějaká zaujala,tak sem ju jen vyzkoušel a právě u RR3 sem narazil na ten problém s sms,voláním atd skrz nedostatek RAM
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: mizející SMS Huawei G510

Příspěvek od onuce »

Tedy řešení rozumné žádné. Pouze snad kombinace: tablet na zábavu a starý hloupý telefon pro spolehlivou komunikaci. Ovšem jen zas s těmi, kdo nemají na sms a volání cokoli s Androidem. Ach jo.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: mizející SMS Huawei G510

Příspěvek od mitsuu84 »

A nebo výkonější stroj,kterej se s nedostatkem volné RAM nebude prat.A v dnešní době máš slušnějch smartphonů s dostatečným výkonem plno a i za rozumný ceny.Je to na prd,protože podle mě,základní funkce jako sms,hovory by prostě telefon odstřelovat neměl.
Blbej příklad,ale to je jak kdyby sis koupil auto a když mu pořádně čampneš,tak při nedostatku výkonu by ti auto odstřihlo altík na dobíjení baterie,světla a podobně :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět