Přidej se

Huawei Honor 3C - obecná diskuze

Fórum o Honorech. Honor 20, 10, 9, 8X, 7A a další modely.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od Exp »

Jo tak to jsem si myslel taky, když jsem si vylomil menší sim pro Lumii 820. :) Ale pak to šlo do G300 vložit jen hodně těžko. Vždycky to při zasouvání z toho rámečku vypadlo a ten byl ve slotu volně jakoby níž než karta (která tím pádem nebyla zafixovaná ve správný poloze). Pak mám doma ještě Samsung E1170 a tam to šlo bez problémů (ten má ale trochu jinak ten slot). Takže jde to použít, ale u některých telefonů s tím může být problém a bude asi lepší ta redukce, která má i přesah pro vložení karty.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Uvidím,max si tam pak skočím pro tu redukci někdy :D

Sem dal sim do wcdma a tam furt jede 3G,takže mám slabej signál a nejde zvolit preferovanou sít 2g/3g,tam sem simku prskl do gsm slotu a dobrý,jede 2G.To mám jako furt přehazovat simku když budu někde kde je dobrej 3G signál? :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od davehanz »

Nejspis jo :-) uplne z tebe sala radost a to je dobre :-) tak jak ze me,kdyz sem si dovezl P6, 2 dny semnou nebyla rec :-D tak hlavne at ti dela radost a dobre slouzi ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak možná v ofiko rom atd tam to nataveni preferovany sítě je,v miui je ta volba zašedlá.A jo,spokojenej zatim sem a jediny horší oproti honoru 2 je zvuk,ty stereo repracky v HH2 hrajou luxusnejc :-D ..a nefaka notif dioda,ale to je chybou v miui.

EDIT: A ještě srovnání Honor 3C vedle Honoru 2 a Ascendu Y300.A na poslední fotce ještě aj trpaslík Xperia Tipo :lol:

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od myg74 »

Zacinas být Kamo uchylnej.....tolik mobilu během krátké chvíle ;-) .... Zacinam mít pocit ze te huawei platí :-D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Tři huawei za rok,to zas není tak hrozný :lol: :lol: Kéž by platilo,to bych si vzal Honor 3X a nebo Ascend D2 a podobně :lol: .I když 5" je asi strop co do použitelnosti pohodlné jednou rukou.

EDIT 22.5: Tak sem místo MIUI musel nahodit upravenou ofiko rom multilang.Na MIUI mi když telefon spal nechodily sms a po restartu přicházela sms,začli vrnět repráčky u pc a na mobilu vyskočila hláška,že sms aplikace přestla pracovat (tenhle problém s doručováním sms sem měl i na všech miui rom co sem zkoušel na Ascendu Y300),Notif dioda blikala dle nálady,u sms ne,u tapatalku jo atd.Nešlo ve slotu WCDMA nastavit preferovaný typ sítě na 2G,jelo furt 3G a to mi padal signál,takže sem simku musel mět ve slotu 2 GSM.Nahrál sem tu multilang rom a vše šlape,notif dioda bliká u všech událostí,sim mám ve WCDMA slotu a nastavenou prefer sít 2G,sms choděj i když je telefon uspanej a celkově je v té rom víc nastavení jak v MIUI,která mi očividně není souzená a vsadím boty,že problémy bych s ní jako jedinej měl i kdybych měl Xiaomi smartphone s ofiko podporovanou MIUI rom :lol:.Jediný co mi na té ROM vadí,tak ustavičná hláška na lock screenu a nebo po vysunutí notif lišty,že nemám vloženou SIM 2 (viz screen) a po restartu vyskočí taky hláška,že není vložená SIM 2.Aspoň že v liště je jen jeden ukazatel signálu :lol: .Jinak sem dnes zkoušel GPS a i když maj udajně MediaTek čipy problémy s fixací,v autě se GPS chytlo do pár sekund a navigacena jela v pohodě (Sygic).A celkově když to srovnám s Honorem 2,tak mi Honor 3C přijde daleko svižnější a rychlejší co do načítání třeba webu,spouštění aplikací atd atd.
Obrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak po delším hledání jak zálohovat Navram,jak do telefonu dostat ofiko recovery atd se to povedlo a jedu na stock rom.Jen teda aby se v tom prase vyznalo.Maj ROM verze B1xx B6xx a B9xx..Já jedu na B108 která obsahuje google aplikace a i češtinu,takže asi mezinárodní verze.Ty B6xx sou udajně testovací (developer version) a ty B9xx nevím vůbec co sou zač,ale jel sem na upravený B905 s češtinou.Jen sem zjistil že v tý upravený je v menu(nastavení) daleko míň věcí než v tý B108.Dokonce v číně se testuje KitKat 4.4.2 pro Honora 3C,takže snad se brzo objeví.Ale zas sem nenašel zda se jedná o 1GB verzi RAM nebo 2GB :lol: U toho Huawei sou zmatky :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od Exp »

Klasika Huawei. :) Oni mají pro každej model strašně moc verzí firmwaru, je to rozdělený podle verzí systému, podle operátorů a volnýho prodeje, podle zemí, podle kontinentů atd. :) A zvlášť když se do toho ještě přimíchají různý verze jednoho modelu, tak je v tom guláš. Ale aspoň je z čeho vybírat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Honor 3C

Příspěvek od mitsuu84 »

To má pravdu.Jenže u 3C je vše čína,pač mezinárodní verze není.Jen některý firmwary pro čínu maj jen Angličtinu a Čínštinu a sou bez google gapps a některý pro jinou část číny sou s google gapps a i s češtinou (multilang).A do toho je verze C3 U10,U00,T00 a ještě cosi+verze s 1GB RAM a 4GB ROM :lol: .Mám B108 a zkoušel sem B132 a ta už má čína aplikace a chybí google gapps.Navíc se musí zálohovat Navram u každé aktulalizace nebo flashování custom rom,jinak pak nemáš signál ani na jedný sim.Jako sem z toho telefonu zmatenej jak lesní včelka.Teda né z telefonu,ale z těch firmwarů atd a to ještě v některých firmwarech se foták ukazuje max jako 5mpx zadní a 1.9mpx přední (víc mpx dat nejde a i velikost foto tomu odpovídá) a v dalších zas tak jak to má bejt,8mpx a 5mpx.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět