Přidej se

Sony Xperia Z Ultra

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Tohle je dobrý pouzdro i když to Soňácky stojí nehorázný prachy



Naštěstí jsou i levnější alternativy jako například
http://www.tvc-mall.com/details/White-5 ... C6806-02A/

nebo

http://www.tvc-mall.com/details/Black-5 ... C6806-03A/
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Chci se zeptat,aplikace PlayStation®App slouží přesně k čemu?Znamená to že jde na telefonu pusit psp hry bez nutnosti mět emulátor apk jako třeba FPse emulátor ??
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od ShockeyCzT »

Jo jo nejaky hry na tom jdou ale ne pro nas region
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Aha,takže lepší je asi nějakej ten emulátor a pak sosat gamesky určený pro psp co?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od ShockeyCzT »

Jo v ty apce bys je stejne musel koupit pac je to pres ps store
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak díky moc za info ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

wietter
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 11. 2014 21:27

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od wietter »

Dobry den,

Zvazuji prechod ze Samsung Galaxy Note 3 na Xperii Z Ultra.
Na Note 3 mi vadi Amoled displej ktery neumi zobrazit bilou barvu bez nadechu ,treba venku nebo pri vetsim svetle je bila do takove vyblite sedozelene barvy a dale se mi zda i slabsi maximalni jas.
Na Z Ultra se mi libi ze ma vetsi displej ,je to skvele hlavne pro hrani her a prohlizeni webu.
Umi displej tu bilou hezky zobrazit bez nejakyho nazloutleho nadechu a jak je na tom maximalni jas ? Kdyz nema tu prisvetlovaci diodu tak abych si mohl treba posvitit displejem nebo byla dobra viditelnost na primem slunci.
Z Ultra ma jen 2gb ram ,to by ale nemelo mit az takovy vliv oproti Note 3 s 3gb ram?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Ahoj a vítej na fóru.Začnu po pořadě ;)

-Bílou zobrazuje Xperia fakt bílou a bez nějakýho nádechu do žluta a podobně.Celkově má barvy krásný a věrný
-Dísplejem se posvítit v nouzi dá,ale LED je LED.Ačkoliv absence LED bylo jediný co mi na Ultře vadilo,už mi to ani nějak nepřijde a nechybí mi.
-Jak je to s viditelností na přímím slunci nevím,co Z Ultra mám,nebylo to nějak ještě možný odzkoušet :lol:
-S 2 GB ram není problém,ještě se mi nestalo že b došla a nebo že by klesla na nějakou hodnotu,kdy by se telefon začal škubat.A to ani u náročnějších aplikací/her.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

dave.wayne
Příspěvky: 2
Registrován: 4. 12. 2014 11:18
Zařízení: Lumia 920
Operátor: O2

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od dave.wayne »

zdravíím ,tak sem si předčasně taky nadělil ježíška a jsem vlastníkem tohohle prcka :))
hlavně dík mitsuu84 za pomoc při rozhodování...:)

a nějaké zkušenosti : je fakt obrovskej...ale nosím ho v kalhotech přední kapsa a neřekl bych ,že mi tam nějak zavazí ani nevyčnívá. Jediný v čem sem měl problém ,když sem řídil a měl sem telefon v kapsi a měl sem hovor...ani za boha sem ho nevytáhl a to sem se tam kroutil jak čert...:D
navíc ho mám z německé distribuce a jsou v balení kvalitní špuntová sluchátka ,což v české chybí...což beru jako velké plus
Display - ten je fantastickej ...a ty pozorovací úhly....žádné zkreslení,barvy pořád jasné
Fotoaparat - s rovnávám s lumia 920 a xperia z1 compact a ten je oproti těmto telefonum tragickej bych řekl...nějakou tu momentku když bude pěkný počasí tak to určitě půjde ale zázraky bych nečekal...

jinač je telefon opravdu hodně rychlý a výborně odladěný

té velikosti bych se asi zas tak už nebál ...i přítelkyně po chvilce hraní říkala,že se na to dá asi zvyknout :)

to byt moje zkušenosti :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia Z Ultra

Příspěvek od mitsuu84 »

Dík za napsání zkušeností ;) .Já mám taky tuším německou distribuci.Sluchátka sem ještě nerozbalil,ale na krabici je napsáno premium stereo headset.Jinak mě se Ultra zdála velká prvních pár dní,pak už mi přišla normální :twisted:. A neměnil bych.A fotky dělá povedený za světla,mam nastavenou automatiku,takže si toho samo volí i režim snímání atd.Dokonce i v přítmí když se zapne noční režim,je fotka docela použitelná pro nějakou akutní momentku :)

Tak sem se odhodlal Xperii vykoupat :lol: :lol:



Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět