Přidej se

Telefon nenačte aplikace z sd karty

Windows fórum, obecná diskuze, hry, aplikace apod.
DEli
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 12. 2014 19:21
Zařízení: nokia lumia530
Firmware: windows phone 8.1
Operátor: mobilcz

Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od DEli »

ahoj :) když se mi vybije a vypne telefon lumia 530, tak pak po spuštění nenačte aplikace z sd karty. hudba,obrázky atd. z karty načte ale aplikace ne. Když se to stane obnovím telefon a všechno je ok na cca týden. sd karta je třídy 10 16gb ale zkoušela jsem jich si 10 a každá dopadne stejně :( prosím o radu, předem děkuji :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od michalkalensky »

Stávalo se mi to taky musíš čekat déle. Nějaký čas to trvá než to najde potřebné soubory k aplikacím...nebo se ti nezobrazí třeba ani za hodinu?

DEli
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 12. 2014 19:21
Zařízení: nokia lumia530
Firmware: windows phone 8.1
Operátor: mobilcz

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od DEli »

Bohužel ne, jednou jsem čekala 3 dny :|

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od Exp »

Ahoj Deli, vítej na fóru. :)

Když se ti to stane, zkus se podívat do nastavení - inteligentní úložiště. Tam klepni na telefon a pak na karta SD a podívej se jestli jsou ty aplikace vidět v některém seznamu. A na stejném místě jestli se nepřeplo při vybití místo pro ukládání nových aplikací. Případně v nastavení kartu odpojit a znovu zapnout, jestli se to pak nenačte správně.

Pokud jsi zkoušela víc karet a dělalo to u všech, tak kartou to nebude. Pak může být chyba ve firmwaru, to by měla opravit nějaká příští aktualizace. Do té doby jedině ukládat aplikace do vnitřní paměti a kartu si nechat jen na multimédia.

EDIT: Našel jsem na webu Microsoftu tohle vlákno a stejný problém tam popisuje víc lidí (i na jiných modelech): http://discussions.nokia.com/t5/Lumia/M ... -p/2934375. Takže to vypadá na ten firmware.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

DEli
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 12. 2014 19:21
Zařízení: nokia lumia530
Firmware: windows phone 8.1
Operátor: mobilcz

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od DEli »

moc děkuji, pročtu si to ;)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím mě pomohlo formatovat na fat32,L640.

Anet111
Neregistrovaný uživatel

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od Anet111 »

Ahoj mám podobný problém.Dnes mi mobil (HP8lite)spadl do vody.zazrakem prezil už po několikáté,jenze sem se koukla do galerie kde sem měla přes 5000fotek a zbylo jich tam ani ne 100, to samé s aplikacemi a hudbou.dost mě to mrzí ,protože ho mám skoro 3tim rokem a měa sem tam spoustu vzpomínek.dkyz se kouknu na detaili písniček, tak sou uloženy v interním úložišti.tak nevím jestli je problém v tom že mi to tu kartu SD nechce načíst nebo nevim.Davala sem tam starší sd kartu a fotky tam byli ty samý .

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Telefon nenačte aplikace z sd karty

Příspěvek od Exp »

Ahoj,

zkus tu kartu vložit do čtečky v počítači jestli půjde načíst obsah. V mobilu může být poškozený slot, kartou to být nemusí. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět