Přidej se

B510->B708

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Leština
Neregistrovaný uživatel

B510->B708

Příspěvek od Leština »

Ahoj, už nějaký pátek se snažím opravit svůj huawei p6. Byl mi doporučen LOCAL UPDATE. Po přečtení několika recenzi jsem se rozhodl pro B708 s emui 3. Jen jsem nikde nenašel návod jak se dostat z b510 na b708. Mobil je bez rootu a jiných zásahů. Najde se někdo kdo by mne mohl odkázat na nějaký návod prosím? Angličtina není problém. Děkuji :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B510->B708

Příspěvek od Exp »

Ahoj. :) Mrkni tady na postup č. 1 (ofiko update): viewtopic.php?f=21&t=1283

Dáš dload na kartu a spustíš instalaci. V originálním balíku s firmwarem bývá pdf návod, ve kterém najdeš i verze, ze kterých jde aktualizivat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: B510->B708

Příspěvek od mitsuu84 »

Jinak firmwary pro P6 sou tady viewforum.php?f=29 a u některých je i info kdo z jakýho firmwaru přecházel a zkušenosti...
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Leština
Neregistrovaný uživatel

Re: B510->B708

Příspěvek od Leština »

Exp: děkuji, #1 vypadá dost dobře :D

Mitsuu84: To jsem si pročetl než jsem položil dotaz a moc věcí týkajících se mého případu jsem tam nenašel ale jinak děkuji za link! :)

Takže pokud chci pokračovat bez rootu tak stáhnu UPDATE.app (rovnou na verzi B708) dám na kartu a trojhmatem spouštím? :)
Naposledy upravil(a) Exp dne 29. 5. 2015 14:36, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku - viz pravidla fóra.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B510->B708

Příspěvek od Exp »

Jasně, je to oficiální cesta, není na to potřeba root. Když si stáhneš oficiální firmware, tak v balíku je složka dload (obsahuje update.app), kterou nakopíruj na kartu a pak buď tím trojhmatem nebo můžeš i z menu - nastavení - úložiště – aktualizace softwaru – aktualizace z karty SD. Obě možnosti dělají to stejné.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Leština
Neregistrovaný uživatel

Re: B510->B708

Příspěvek od Leština »

tak to je super :) děkuji za pomoc

ještě jsem našel na XDA foru odkaz na seznam verzí, ze kterých jde UPgradovat touto cestou http://forum.xda-developers.com/showpos ... stcount=16

šlo mi právě o to, abych si nezapnul update z verze B510 a pak jsem nezjistil že: "no jo panáčku, to ale musíš mít B520 aby Ti nevybouchl telefon při instalaci"

takže děkuji, vyzkouším naše metody a postnu výsledek :)
Naposledy upravil(a) Exp dne 29. 5. 2015 15:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku - viz pravidla fóra.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B510->B708

Příspěvek od Exp »

Ono by se to maximálně seklo u druhého kroku instalace a po restartu by zase naběhla původní verze. Ale jak už jsem psal, v tom balíku s firmwarem je pdfko, kde je uvedený seznam verzí, ze kterých můžeš aktualizovat. :)

Jinak doporučuji přečíst tohle: viewtopic.php?f=12&t=2 (6. Necituj poslední příspěvek.)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Leština
Neregistrovaný uživatel

Re: B510->B708

Příspěvek od Leština »

použil jsem Vaše rady a místo úplně officiální romky jsem vybral malinko upravenou romku na XDA ( http://forum.xda-developers.com/ascend- ... l-t2991646 )

Instalace naprosto bez problémů

Odpovědět