Přidej se

[ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak zkus nahodit třeba SlimKat tady https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=21&t=2692 .A pokud ani ten nenabootuje,tak bude problém něde jinde,pokud jo,bude chyba asi v téhle rom,i když jak sem psal,na ActualizaTuMovil nikdo nepsal,že by s tou verzí 7.1 byl nějakej problém.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

k1ss
Příspěvky: 5
Registrován: 3. 9. 2014 9:48
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: CyanogenMod 11

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od k1ss »

Ok stáhnu nahodím a pak písnu. Jinak zatím dík .

Tak jsem nahodil ten Slim a vše jede. Opravdu nechápu proč nejede ta C-Rom 7.1 :(

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to taky nevím kde může bejt u té rom chyba
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od itomisak »

ROMku jsem před pár dny přeinstaloval (protože sem experimentoval s nějakejma hovadinkama a přišlo mi to vhodnější než lovit co mi dělá bordel) a úplně bez problémů jedu zase s absolutní spokojeností ... nenapadá mě kde by mohla být chyba ...
SamSung S7edge

k1ss
Příspěvky: 5
Registrován: 3. 9. 2014 9:48
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: CyanogenMod 11

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od k1ss »

Zdárec, tak jsem nakonec C-rom nahodil nějak mu nevoněl asi Gapps a tak jsem použil jinej. Co se týče samotné C-rom, tak
po cca dni a půl letěl z mobilu zase ven . Je to sice krasné kolik možností má ale to je asi tak vše, celkem často hláška že android přestal pracovat, ukazatel baterie také záhada. Když na mě zařval že má už jen 5% energie a připíchl jsem ho k nabíječce a hned naskočilo cca 45% :o a když jsem šel spát a ráno se proberu jdu si číst zprávy na netu tak zjišťuji že se sama vypnula wi-fi a zaplo se samo 3g to už bylo moc . Neříkám že je to úplně špatná rom , třeba je chyba jinde ale bohužel ja už ho do mobilu nedám. Zůstávám na [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.4] [NIGHTLY BUILDS] je z mého pohledu rychlejší a zatím jsem nezaznamenal jedinej problém , nemá sice tolik možností nastavení ale alespoň nedělá bordel. ;)

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od casesik »

Přítelkyni jsem nakonec po měsíci na c-rom hodil originál rom a po dalším měsíci telefon opět skoro nepoužitelný. Děs a hrůza ten telefon a nebo android, už ani nevím na co být naštvaný [ANGRY FACE] když lg l9II se choval stejně a to byl telefon o třídu vejš.

dejavu
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od dejavu »

Když to dám instalovat píše mi to failed? předtím jsem dala factory reset, podle návodu, tak proč to píše?

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od LukasA »

Jak jsi to instaloval?
Přes TWRP/CWM a jsou aktuální?

Odpovědět