Přidej se

Vectone mobile

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Nabízí balíčky, které si můžete aktivovat dle potřeby, třeba 100 minut, 100 SMS a 100 MB dat za sto korun, což není úplně špatná volba pro nenáročného zákazníka. Více na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/vect ... fault.aspx

Hlasové balíčky minuty do všech sítí SMS data
100 Kč 100 100 100 MB
250 Kč 300 300 300 MB
500 Kč 500 500 750 MB

Uživatelský avatar
Kikina
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 4. 2016 12:38

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Kikina »

Četla jsem, že je to pod tmobilem. Funguje i u virtuálních operátorů LTE?

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Zkušenost z jednoho fóra.

Tak dnes prisla SIM VECTONE. Dobijeni kreditu bylo uz podezrele. Vstupni brana mela napsano, ze k dobiti dojde platbou z me platebni karty. Nasledne vsak nebylo mozno dobit, duokud si nevytvorim ucet nejake PaysafeCard. Ucet vytvoren. Pro dobiti PaysafeCard musim vytvorit ucet jeste na WKV.com. Tam vybiram kredit 10 EUR. Z karty mi je strzeno neuveritelnych 297 Kc, sim dobita jen 200 Kc. Takze v tomto kroku jsem prisel o 97 Kc zrejme na poplatcich za transakci ktera probihala vlastne pres 3 firmy (Vectone-PaysafeCard-WKV.com). Ze SIM i kdyz ma 200 Kc kredit nejde volat ani se na ni dovolat. Aktivace balicku za 100 Kc nefunguje, kod pro aktivaci hlasi neplatny kod. Zakaznicka linka Vectone nefunguje ani jejich www formular nejde. Email se vrati jako nedoruceny. Takze jsem prisel o 297 Kc??? V T-Mobile ani v bance co vydala platebni kartu to nezajima a nepomuzou mi... Posledni zajimavosti je, ze na displeji misto jmena operatora Vectone je nazev MY HOME divne! Vsechno divne! Ma nekdo stejnou zkusenost? Spada to pod ceske CTU na stiznost?

WKV.com.............................................................Petře, ještě máš čas s aktivací !!! Operátor to spustí až někdy v 6 měsíci. Podívej se na slovenskou 4KA - Swan. Tam voláš za 1.10kč/minuta po celé EU. Platnost kreditu je 16 měsíců - bez Pitomých měsíčních balíčků. Volám - platím, nevolám - neplatím !!! Akorát na volání k tobě si je třeba nechat domácí číslo. Na to slovenské by to bylo mezinárodní volání v zoně 1 !!!

Uživatelský avatar
Kikina
Příspěvky: 15
Registrován: 22. 4. 2016 12:38

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Kikina »

Děkuju za informace :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak to vypadá že operátor brzy spustí své služby. Dnes se aktivovaly FC stránky s informací Dobré ráno, už se to blíží! na zkoušku jsem objednal SIM.

Vectone
Neregistrovaný uživatel

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Vectone »

Vectonemobile nefunguje ani sim karty nepřišli na info linku se neda dovolat a udajně je má pod sebou vodafone .Raději si kupte sim sazkamobil mají super balíčky a internet 500 mg zdarma při dobití jako odměnu .

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

To bude tím že Vectone ještě své služby nepustil :-) začít mají tak do 14 dní a SIM začnou posílat hned jak spustí služby. A nemá fungovat pod Vodafone ale pod T-mobile.

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Pavel »

Tak ty jsi teda přišel o těch 297 kč, nebo ne?
Jak to popisuješ tak se to jeví dost podezřele.
Zlatý Mobil.cz :D
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Pokud je to na mě tak jsem o žádné peníze nepřišel. Někdo z jiného fóra možná jo ale jeho blbostí protože poslal prachy někam co ještě nefunguje. Prostě si nepřečetl vše. Služba se má každou chvíli spustit tak pak se teprve ukáže jak vše funguje. jediné co jsem zatím vypozoroval tak nevýhody jsou platnost kreditu jen 90 dní a nefunguje LTE (prozatím prý na tom dělají).

Jaromír
Neregistrovaný uživatel

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Jaromír »

Vectone mobil mi nejde dobít nijak mam tři creditkarty u dvou bank a žádnou neprojde platba. Na zákaznickou službu jsem se několikrát dovolal a stěžoval si. Bylo mi řečeno že mám jít do banky se zeptat proč ta platba nejde. Dnes ta baba co mluví slovensky na 222 asi pětkrát přerušila spojení protože se se mnou už nechce se dál bavit.
SIM kartu vyhodím.
Závěr: Vectone mobile není na nic.
Jaromír

Odpovědět