Přidej se

Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
marek7306
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od marek7306 »

Tak koupil jsem dva kusy tohoto tabletu a spokojenost. Reinstaloval jsem systém win 8.1 a nahradil ho win10. Instalace probíhala z bootovatelné flešky. Musel jsem zapojit USB hub a napojit myš s tiskárnou a diskem. Při instalaci jsem z tabletového disku vyvalil všechny oddíly a udělal jeden 16 gb tedy 14,8 gb fyzicky. Instalace mi zabrala asi 80 minut včetně zápisu stávajícího účtu Microsoft. Ovladače jsem si stáhnul všechny od uživatele na servru elektroda.pl ... Je tam k tabletu diskuze. Pozlobil mne jen senzor natočení obrazovky a dotyk. Ovladač senzoru jsem nahradil jiným a dotyk je také použitý zcela jiný. Na tablet jsem ženě nahodil Office 2010 a antivir. Paměťová karta 64 gb poskytuje dost prostoru na další aplikace. Říkám za tyhle peníze super tablet, hlavně je bez Androidu :lol: :lol: :lol:

miradrums
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od miradrums »

ahoj pri dnesnim nastaveni do tovarniho nastaveni prisla tato hlaska: Obrázeknevite nekdo co stim delat ? tablet se dal nemuze dostat porad tato hlaska + restart diky za odpoved


Fany
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od Fany »

Ahoj,

prosím vás, už jsem z toho trošku na prášky. Udělal jsem čistou instalaci Win10, v podstatě vše funguje (foťák jsem nerozjel), dokonce i dotyk funguje ALE jinde. Prostě ať kliknu kam chci, dotyk kliká jinde, už jsem vyzkoušel plno různých ovladačů a né a né rozjet korektně dotyk. Kalibrace taky nejde, protože prostě to kliká jinde.

Někdo nějaký tip?

Luboss1991
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od Luboss1991 »

Zdravim, po cistej instalacii windows 10 mi nefunguje natacanie obrazovky. Pise mi ze zariadenie sa neda spustit. Neviete niekto co s tym?

aftrlf
Příspěvky: 1
Registrován: 27. 3. 2016 21:29

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od aftrlf »

REXUS píše:Další fotografie bios a UEFI.
Spoiler: zobrazit obsah
Obraz3188.jpg
Obraz3187.jpg
Obraz3186.jpg
Obraz3185.jpg
Obraz3184.jpg
Haló Prosím, řekněte mi, jak jít BIOS?

krak
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od krak »

Zdravím, obnovil jsem tablet do továrního nastavení. Po přihlášení nefunguje zvuk, dotyková plocha, natočení atd. Nevíte, kde můžu sehnat drivery pro Windows 10 32bit už opravdu nevím co s tím - jsou někde na stránkách výrobce? Bohužel jsem je nenašel. Zkusil jsem pro touchscreen tohle: https://drive.google.com/file/d/0B7VjGJ ... sp=sharing
ale nejde nainstalovat

meno112
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 9. 2013 14:35

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od meno112 »

ahoj,

mna by zaujimalo ako nastavit bios aby som mohol nabootovat linux. celkom sa mi nedari nabootovat ani win10 z flash, ale tam sa to da cez ten ich boot from file a najst efi. ale linux take nema.

dakujem

emilos
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od emilos »

ok2clj píše:
26. 2. 2015 9:39
Ovladače dotyku k Lark 8i, funkční i ve Windows 10, ke stažení ZDE https://drive.google.com/file/d/0B7VjGJ ... sp=sharing
Zajímá mě DUALBOOT s Android 4.4, stejně jako to má řešené MOMO8W. Zkoušel to někdo? Mně se ta ROM zatím stahuje zoufale pomalu

emilos
Neregistrovaný uživatel

Re: Lark Ultimate 8i - levný tablet s Windows 8.1

Příspěvek od emilos »

ok2clj píše:
26. 2. 2015 9:39
Ovladače dotyku k Lark 8i, funkční i ve Windows 10, ke stažení ZDE https://drive.google.com/file/d/0B7VjGJ ... sp=sharing
Zajímá mě DUALBOOT s Android 4.4, stejně jako to má řešené MOMO8W. Zkoušel to někdo? Mně se ta ROM zatím stahuje zoufale pomalu
nejde to nainstalovat co s tím?

Odpovědět