Přidej se

Smartwatch DZ09

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

RaduzR píše:Notifikace fb a whatsapp ti projedou také ale musíš povolit v tel.
Jestli píšeš o povolení v telefonu v aplikaci média... tak to mám právě zaškrtnutý.. proto hledám řešení proč to nejde..

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

To je nejspíš problém ROM ,zkoušel jsem jich moc ale žádná nebyla dokonalá.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

RaduzR píše:To je nejspíš problém ROM ,zkoušel jsem jich moc ale žádná nebyla dokonalá.
ROM?Myslíš jako notifikacni aplikace? Nebo přímo něco přímo v nastavení telefonu?

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

ROM je v podstatě operační systém androidi zařízení. Ale pokud nemáš s tím zkušenosti tak se do toho nepouštěj .
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Pawouk
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Pawouk »

Ahoj, htěl bych se jen zeptat. Na internetu se v česku objevily hodinky, které jsou vzhledově stejné, jako naše DZ 09, ale ůdajně mají procík MTK6062 a označení QW09. Mají mít i android 4.4.2. Cena něco okolo 3000. Na čínských obchodech jsem nic s tímto označením nenašel. Neví někdo o co jde? Vypadá to zajímavě. Jinak DZ09 mám celkem dobře zmáknutý, kdyby někdo něco potřeboval.

Grymaz
Příspěvky: 3
Registrován: 31. 12. 2016 9:35

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Grymaz »

Nevíte,jestli se dají sehnat náhradní díly na DZ09? Přesněji ztratil jsem tu vrchní krytku co je na tom "snímači" foťáku. Na funkčnost to nemá sice vliv,spíš jde o vzhled že to nevypadá zrovna pěkně,ale nevím,jestli se taková maličkost dá vůbec sehnat.

pawouk
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od pawouk »

Oprava. Ty qw09 by měly mít procesor MT6572AW. Neví někdo o co jde?

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

Pawouk píše:Ahoj, htěl bych se jen zeptat. Na internetu se v česku objevily hodinky, které jsou vzhledově stejné, jako naše DZ 09, ale ůdajně mají procík MTK6062 a označení QW09. Mají mít i android 4.4.2. Cena něco okolo 3000. Na čínských obchodech jsem nic s tímto označením nenašel. Neví někdo o co jde? Vypadá to zajímavě. Jinak DZ09 mám celkem dobře zmáknutý, kdyby někdo něco potřeboval.
Ahoj,někdo tu řešil notifikace WhatsApp bez SIM na DZ09 , kontaktoval sem vývojáře apky a odpověď byla že je to chyba na druhém zařízení.. mas s tím zkušenosti? Povedlo se ti to nějak notifikovat? Dik

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

RaduzR píše:ROM je v podstatě operační systém androidi zařízení. Ale pokud nemáš s tím zkušenosti tak se do toho nepouštěj .
No to fakt nemám.Pri mém štěstí bych rozhasil všechno..

pawouk
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od pawouk »

Návštěvník píše:Ahoj,někdo tu řešil notifikace WhatsApp bez SIM na DZ09 , kontaktoval sem vývojáře apky a odpověď byla že je to chyba na druhém zařízení.. mas s tím zkušenosti? Povedlo se ti to nějak notifikovat? Dik
Ahoj, jak je to přímo s WhatsApp nevím, protože nepoužívám. V hodinkách mám sim stále. Přes bluetooth mi fugují všechny notifikace, co se mi objeví na mobilu. Každopádně jsem zkoušel cca deset různých rom dz09 a každá fungovala jinak. Takže tam bych hledal problém. Ta origo od číňanů fungovala nejhůře.

Odpovědět