Přidej se

Smartwatch DZ09

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
filip10
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od filip10 »

Dobrý večer,
Chcel by som sa spýtať že prečo mi nechce tieto hodinky prehrať mp4 videa?

filip10
Neregistrovaný uživatel

Smartwatch DZ09

Příspěvek od filip10 »

Ahojte,
Chcel by som sa spýtať že ako zálohujem na hodinkach celu ROM aj s IMEI?

pawouk
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od pawouk »

Ahoj, rom zazálohuješ přes flashovací program, ale bohužel bez IMEI. To musíš pak pomocí IMEI writeru flashnout. Snad se nepletu, ale já pokaždé musel.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

Na obnovu IMEI je spoustu programu jen se kouknout na net
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

tkald
Příspěvky: 4
Registrován: 6. 1. 2015 8:42
Zařízení: Samsung Galaxy S3 mi
Firmware: 5.0.2 Cyanogenmod 12
Operátor: Bonerix

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od tkald »

Mám teď hodinky chvilku a asi je to nějaká nová verze, než je všude k mání. Pokud flashnu jakýkoliv firec, vše se zdá ok až na to, že nefunguje dotyková vrstva :-( Nesetkal jste se s tím někdo?

pawouk
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od pawouk »

Ahoj, jedna romka mi to taky dělala. Vrátil jsem zálohu a všechno jelo. Tato romka mi ale zase na jiných hodinkách šlapala dobře. Mám doma asi troje dz09 a mám pocit, že co kus, to originál.

reskator
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od reskator »

RaduzR píše:
24. 9. 2016 16:15
Takže problém jsem vyřešil naprosto jednoduchou tureckou aplikací.
Pokud bude zájem tak udělám návod včetně všech programů .
AHoj já jsem si neudělal zálohu a vubec nereaguji na dotek jen jdou zapnout a vypnout.
Co stím je tam chip MTK6261DA
Děkuji

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

Pawouk píše:
3. 1. 2017 19:24
Ahoj, htěl bych se jen zeptat. Na internetu se v česku objevily hodinky, které jsou vzhledově stejné, jako naše DZ 09, ale ůdajně mají procík MTK6062 a označení QW09. Mají mít i android 4.4.2. Cena něco okolo 3000. Na čínských obchodech jsem nic s tímto označením nenašel. Neví někdo o co jde? Vypadá to zajímavě. Jinak DZ09 mám celkem dobře zmáknutý, kdyby někdo něco potřeboval.
Dobrý deň. Kúpil som to synovcovi ako darček. ako do toho dostanem češtinu a nejaké aplikácie. respektíve kde ich stiahnem. ďakujem

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

reskator píše:
23. 4. 2017 13:46
AHoj já jsem si neudělal zálohu a vubec nereaguji na dotek jen jdou zapnout a vypnout.
Co stím je tam chip MTK6261DA
Děkuji
Ahoj to nebude takový problém , nech je vypnutý a přes Flash Tool tam hoď jinou ROM musíš zkoušet jaká pojede, každopádně nebudeš mít IMEI ale najdu ti odkaz jak ho nacpat do hodinek.

https://wn.com/mobile/how_to_change_gt0 ... modem_file myslím že jsem to dělal podle tohoto , jsem bohužel na cestách tak u PC nejsem.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

reskator
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od reskator »

RaduzR píše:
25. 4. 2017 16:37
Ahoj to nebude takový problém , nech je vypnutý a přes Flash Tool tam hoď jinou ROM musíš zkoušet jaká pojede, každopádně nebudeš mít IMEI ale najdu ti odkaz jak ho nacpat do hodinek.

https://wn.com/mobile/how_to_change_gt0 ... modem_file myslím že jsem to dělal podle tohoto , jsem bohužel na cestách tak u PC nejsem.
Ahoj,
IMEI tam dostat umím to je ok akorát ten firmware nemůžu se trefit na verzi jinak mám cpu MT6261DA 1705 BJCAH
Board MX-MB-V3.5 Cob

Odpovědět