Přidej se

Xiaomi Redmi 4X LTE

Fórum o Xiaomi. Mi9 Mi9 SE, Redmi Note 7 a další modely.
ychtil
Příspěvky: 2
Registrován: 13. 7. 2017 17:56

Xiaomi Redmi 4X LTE

Příspěvek od ychtil »

14 dnů nový, jel perfektně a dnes simka funguje jen při zapnutých datech v mobilu 2G, jestliže přepnu na 3G nebo 4G sim karta ukazuje, že nemá žádný signál a není možné se dovolat ani doručit sms. Navíc jede jen jedna ze sim karet a to ta, která je přepnuta na datech 2G. Poradíte mi prosím v čem může být problém? Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Xiaomi Redmi 4X LTE

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus telefon restartovat a nastavit 3G. Jestli to nezabere, vytáhni SIMku z druhého slotu a zkus to jen s jednou (slot 1). Pak bych udělal tovární nastavení.

Mimo 3G signál pravděpodobně nebudeš, pokud to na stejném místě před tím fungovalo normálně. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ychtil
Příspěvky: 2
Registrován: 13. 7. 2017 17:56

Re: Xiaomi Redmi 4X LTE

Příspěvek od ychtil »

Čauvec, vyzkoušel jsem přesně, co jsi mně radil, ale bohužel po restartu a vyjmutí druhé simky v přeplé volbě typu sítě ani při 3G se nedovolám, není signál. Následně opět do přepnutí na 2G se mobil přihlásí do sítě a funguje normálně. Poslední šance je tedy tovární nastavení, vyzkouším a dám vědět. Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Xiaomi Redmi 4X LTE

Příspěvek od Exp »

Jestli to fungovalo na stejném místě před tím normálně, tak tovární nastavení by to mohlo spravit. Telefon bude jak vybalený z krabičky, tak si kdyžtak udělej zálohu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět