Přidej se

Doogee Mix 6GB

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Androidě »

Je tu někdo kdo delší dobu Doogee Mix 6GB používá?
Jak jste s ním spokojeni prosím.
Doogee je jeden z těch lepších čínských výrobců a poslední dobou má velmi povedeneé a kvalitní modely, tenhle je toho příkladem a poměr cena/výkon, je u tohoto MIXe myslím víc než dobrý.
Nedávno jsem ho v jedné prodejně vystavený zkoušel a je skvělý.
Perfektně padne do ruky, výborně se používá, prvotřídní zpracování...
https://www.alza.cz/doogee-mix-6gb?dq=5022738
No a v téhle metal modré vypadá báječně.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Puget »

když jsem kupoval nedávno telefon tak jsem na něj taky narazil, ale co se mi nelíbí je to, že tam má ten senzor dole, což mohli vyřešit že do té spodní lišty mohli dát rovnou ten senzor s home buttonem :D a pak tlačítka zpět a menu, jde mi o to, že na tom displeji jsou sw tlačítka když už je pro ně dole prostor :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Androidě »

Děkuji.
Tak já se rozhodují mezi klasickým MIX a MIX Lite.
Tento má displej 5.2 trochu slabší HW ale stále výkonný a tělo zhruba ve velikosti 4.7" telefonu jako iPhoneSE či Xperia Compact.
Co jsem ale četl a z čeho mám trochu obavu, Doogee dávalo nebo dává? do některých modelů přímo dobFW Adware viz. diskuze zde: https://m.mobilmania.cz/doogee-mix-lite ... /a-1340312
Něco podobného se psalo o Lenovo a pár dalších Číňanech, co ne na tom pravdy a týká se to i posledních modelu?

Něco je i v tématu Doogee na známém Androidu
https://androidforum.cz/ostatni-telefony-doogee-1049/
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Fikus
Neregistrovaný uživatel

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Fikus »

Já sám nevím na koho se obrátit, mám tenhle tel a musím říct že mí furt vypadává internet a síť, nevím jestli je to tou aktualizací nebo bych měl tel reklamovat, design hezky ale vyplatí se za tu cenu když jsem furt bez signálu či netu... No nevím... MARTIN

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Exp »

Ahoj Martine, zkusil bych v nastavení přepnout jen na 2G, 3G, 4G apod. :) Zkus přepnout režim a uvidíš co to udělá. Pak tovární nastavení, kdyby to nepomohlo, tak zkusit jestli stejná SIM karta pojede na stejném místě v jiném telefonu dobře nebo taky s výpadky. Pak kdyžtak vyměnit SIM za novou a řešit to s operátorem (je možné, že v místě padá signál apod.). A kdyby to bylo opravdu telefonem a nezabralo to tovární nastavení, tak reklamace pokud ho máš v záruce. A nenechat se odbýt pokud by ho vraceli, že mu nic není. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Fikus
Neregistrovaný uživatel

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Fikus »

Zdravím, děkuji za reakci, vyzkouším tedy dát jen 2G síť.. Jinak si vyzkoušena v jiném mobilu a bez problémů.. Tel mám cca 14 dní tak nevím jestli to tovární nastavení má nějakou cenu.. Ale díky za rady... MARTIN

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doogee Mix 6GB

Příspěvek od Androidě »

Fikus
A jinak jsi s Mix6GB spokojen?
Ja si na nej nebo 4GB delam tak trochu zalusk, ano není to kdo vi co, byt Doogee není tak v cine a jinde neznama a spatna znacka.
S nejaku vetsi podporou nepocitam, ale tady bych byl ochoten toto podstoupit, protože hezci telefon, jsme jiz dlouho nevidel ani nemel.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět