Přidej se

O2 zase háže zákazníkům klacky pod nohy

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Luxpe
Příspěvky: 37
Registrován: 27. 8. 2018 7:40

O2 zase háže zákazníkům klacky pod nohy

Příspěvek od Luxpe »

Varování bohužel starší paní v našem domě se pravděpodobně externím callcentrem O2 nechala přesvědčit na úžasně předražený tarif:

✓ 6 GB dat
✓ neomezené SMS
✓ neomezené volání
---
849,- Kč/měsíčně
• 24 měsíců

Bylo to vše sepsáno na dálku takže ze zákona do 14 dnů lze služby O2 vypovědět.
Teď z paní operátoři dělají hlupáka a chtějí ji naúčtovat smluvní pokutu, jinak o telefonní číslo přijde!
Samozřejmě, že pokud O2 bude takto pokračovat obracíme se na ČTÚ a od O2 budeme vyžadovat úhradu škody.

Luxpe
Příspěvky: 37
Registrován: 27. 8. 2018 7:40

Re: O2 zase háže zákazníkům klacky pod nohy

Příspěvek od Luxpe »

S operátorem O2 je to od převzetí českou investiční skupinou PPF jakou na houpačce jednou služby fungují, podruhé zase ne a s placením je to taky sranda.
Teďka když chcete zaplatit vyučování mají výpadek a prašule nechtějí, ale na prodejně tvrdí něco jiného než na infolince no v tom, aby se p***e vyznalo.
A ehm... přejmenovaný Air Telecom ať mi nikdo netvrdí, že v tom je něco hooodně důležitého skryté! Pomaloučku lze zjišťovat úzká spojitost firem proč asi Nordic Telecom působí i v síti O2?

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: O2 zase háže zákazníkům klacky pod nohy

Příspěvek od Marek2000 »

Ja nechapu proc kdyz neco obednavas napr. prez web nelze platit kartou a kurirovi musis platit v hotovosti?
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Luxpe
Příspěvky: 37
Registrován: 27. 8. 2018 7:40

Re: O2 zase háže zákazníkům klacky pod nohy

Příspěvek od Luxpe »

Marek2000 píše:
9. 10. 2018 10:51
Ja nechapu proc kdyz neco obednavas napr. prez web nelze platit kartou a kurirovi musis platit v hotovosti?
Já teda znám i kurýry kteří mají terminály. Překvapuje mě Tesco které hotovost zase nepřijímá, ale objednávky chce mít zaplacené kreditkou nebo dopředu.

Odpovědět