Přidej se

HBO GO

Libovolný pokec na jakékoliv téma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

HBO GO

Příspěvek od Exp »

Znáte, používáte? :) Sledování filmů a seriálů z internetu. Jsou tam výborný seriály, Hra o Trůny, Westworld, Castle Rock atd. Můžete si to pouštět na počítači, v mobilu, v chytré televizi, přes Chromecast, v Playstationu...je toho hodně. :)

Je to placená služba, 129 kč měsíčně. Docela fajn cena, donedávna to bylo 199 kč. Celkově dobrá kvalita. A je tam první měsíc úplně zadarmo (po uplynutí to můžete zrušit). :) Většina obsahu je v češtině - dabing nebo u novějších věcí titulky.

Máte s tím někdo zkušenosti? Jak jste spokojení? Já se strašně těším na nové díly Hry o trůny. :)

Web: hgogo.cz
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: HBO GO

Příspěvek od Exp »

Tak za mě zatím super. :) Jediný co mě na tom vadí, tak je nutnost zadání kompletních údajů k platební kartě. Zadává se číslo karty, datum platnosti, jméno majitele a CVV kód. Takže mají plný přístup k účtu. Někdo je s tím ok, někomu to může vadit. Pro mě by bylo lepší kdyby třeba jednou měsíčně před vypršením předplatného poslali mail a tam odkaz na nějakou platební bránu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

tedmosby
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 1. 2020 22:13

Re: HBO GO

Příspěvek od tedmosby »

Ja som po skončení Hier o tróny skúšal aj na iné služby, pretože už som pozeral veľa iných seriálov. Najviac sa mi páči Netflix, odporúčam, našiel som aj zľavu na mesiac zadarmo https://www.kodino.com/sk/obchod/netflix/ Už len pre Stranger Things a Sex Education sa to oplatí :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: HBO GO

Příspěvek od Puget »

Co jsem to tak rychle zkouknul tak mě tam až na dextera nic nezaujalo, ale po pravdě ani na netflixu na nic nekoukám, protože jsem snad všechno co mě zaujalo už viděl :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět