Přidej se

Prodej u operátorů

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od mitsuu84 »

V telefonu je 4.1.1.Mám od t-mobile a stejnou verzi,jen jiný označení rom).Android 4.1.2 uváděj jen někde a je to stejný jako uváděli milně takt procesoru nebo kapacitu baterky (1750mAh je v přístrojích pro jiný jak evropský trh a ty maj i gorilla glass,EU verze ne).A aktualizace určitě přijdou časem.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

r4in
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od r4in »

Zdravím, mám pár dotazů k Y300: 1) má ho tady někdo od O2? Jestli ano, mohl by mi říci, jestli je nějak customizován (loga, soft) a jakou má kapacitu baterky? 2) Jak je to u EU modelu s ochranným sklem, jestli nemá Gorilla Glass (jak uvádí mitsuu84) tak má aspoň nějaké tvrzené sklo?

Díky.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od mitsuu84 »

1)já mám od t-mob a mám jen jejich logo a znělku při zap/vyp mobilu,takže si myslím že u O2 to bude podobný,max eště prohlížeč bude nastaven že tě při otevření hodí na O2 stránku.Baterka je 1950mAh pro EU a O2 určo prodává mobily určený pro náš trh 2)gorilla glass to nemá(to maj udajně Y300 pro jinej trh,ale zas maj slabší baterku),ale někde sem vyčet že to má tvrzený sklo od huawei,ale nevím a škrábat do displeje se mi nechce :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

r4in
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od r4in »

OK, díky. Ono mi je vcelku jedno, jak se to sklo jmenuje, ale jestli to něco vůbec má. Rýt nožem do něj pochopitelně nemusíš, spíše by mě zajímalo, jestli je pro běžné použití (např. nošení v kapse) nutná fólie nebo i to "Huawei sklo" něco vydrží - když se např. podíváš z boku, tak máš nějaké škrábance?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od mitsuu84 »

Já na něj dal hned folii co sem našel doma starou,co sem kupoval ješte na LG (ale tam mám víc jak 2roky tu původní z prodeje a né a né se sloupnout :lol: ).Jinak nevím,někde sem vyčet že tvrzený sklo má od huawei přímo jejich nějaký,ale zas tuším na heurece někdo psal že toe na prd,že do toho udělal hlubokou rejhu jen nehtem (což mi zas přijde přehnaný,pokud mu z pod nehtu nečučela kovová špona :lol: ).Každopádně folii nic nezkazíš a já ještě uvažuju i pouzdře(krytu) jak se řešilo TADY a o foliich se píše TADY
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

alexxiss
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 4. 2013 18:36
Zařízení: Huawei Y300
Operátor: O2

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od alexxiss »

Tak já ho mám od O2 a není na něm nic přednastavené, logo při zapnutí/vypnutí je Huawei, prohlížeč na O2 nastaven taky není. A se sklem netuším, nosím ho v pouzdru, do kapsy se mi fakt nevejde :lol: co se týče poškrábání skla nehtem, je to naprostá blbost.. zadělala jsem si sklo lakem na nehty a drala jsem to z toho nehtem (odlakovač nebyl po ruce) a nic poškrábaného. Takže o trvanlivost skla bych se nebála

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od mitsuu84 »

:lol: :lol: :lol: :lol: dík za provedení nehtového testu a odzkoušení kvality skla proti poškrábání ;) ,Tak to zas jen T-mob si tam nacpal krom loga huawei aj svoje logo a tu otřesnou znělku :lol: :lol: :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od charper »

Znělka T-mobile je fakt strašná :? U rootnutého telefonu se dá smazat složka "cust" a je po znělce i animaci. Nejjednodušeji v recovery dát Wipe - Advanced Wipe a zaškrtnout Cust.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od mitsuu84 »

Celou složku CUST smazat určitě ne,si myslím.Stačí jen cust--dt--cz--a media,v ní je bootanimation a shutdownanimation a v složce audio ta "užasná" on/off znělka.Pak ta složka CUST obsahuje email,nv,ons,prom,xml a to si myslím že by spíš uškodilo to smazat ne?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: Prodej u operátorů

Příspěvek od charper »

Zmizely všechny T-mobile bonusy, např. některé šablony v aplikaci mail. Nejdřív jsem zkusil smazat jen tu znělku, hrálo to ale pořád :o
Tak jsem se s tím nesr.., chci říct nepáral. V té složce DT byly zjevně jen Deutsche Telekom/T-Mobile záležitosti.
Jestlipak má telefon z volného prodeje taky něco v CUST ?

Odpovědět