Přidej se

Widget s předpovědí počasí

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Zdravím, už se vám taky stalo, že při použití widgetu s počasím, kterej tam je předinstalovanej (ten velkej, 4x2), absolutně nesouhlasí aktuální informace? Polohu mám nastavenou správně, aktualizaci stavu jsem provedl a přesto to tvrdí blbost.. Když se přes ten widget přepojím pomocí prohlížeče přímo na stránky accuweather, ukazuje to počasí pro místo které chci správně.. Nestalo se vám to taky?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Exp »

Já ten widget používám na G300 teď taky a vždycky když zapnu wifi, tak si ťuknu dole na to aktualizační kolečko a naskočí nové informace. Na ten Accuweather se nikdy nepřepínám, takže nevím jak moc je to sladěné.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Jimmy.Fox »

No to muzu cvakat jaj chci, ale pocasi se nezmeni.. Teplota je aktualni, ale uz tri dny tady prej prsi, ackoliv kdyz kouknu z okna, sviti slunicko.. Kdyz proto kouknu na jejich stranky, je tam pocasi spravny..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Exp »

Zkus ještě v nastavení smazat mezipaměť u aplikací, jestli to náhodou nepomůže. Nebo zkusit odebrat a znovu vložit ten widget. Případně restart telefonu, jestlis to teda ještě nezkoušel. Jinak v seznamu widgetů je ještě jedno počasí, které je součástí aplikace "Zprávy a počasí". Ten widget je sice menší, ale bere data z jiného zdroje (The Weather Channel). Zkus jestli to třeba nebude lepší.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od mitsuu84 »

A nebo zkusit třeba Fancy widget kterej má taky ruzný zdroje,jestly bude fungovat a nebi taky blbnout.ten používám už dlouho já a dobrý
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Vsechno doporucene jsem zkusil - vymazanim mezipameti pocinaje, resetem konce.. Mame se zenou ty telefony asi zaklety (ja teda o neco min nez ona:-D). Dekuju za doporuceni toho Fancy - ten se mi libi, ten tam asi chvili zustane :-)

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Milan »

Ahoj
asi jsem nějaký opožděnec(telefon mám první den),ale kde najdu Fancy widget??Taky mi nesouhlasí počasí.Předem moc dík za radu a pomoc

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Exp »

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od Androidě »

Vestavěný widget co dodává huawei snad accuweather mi poslední dobu ukazuje také nesmysly....k večeru a stále slunečno, ruční aktualizace nepomáhá.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Widget s předpovědí počasí

Příspěvek od mitsuu84 »

Taky když sem zkoušel EmotionUi i s jeho widgetama,po půlnoci,venku zataženo,poprchalo a na widgetu sluníčko a že je jasno.Ale teplota 3st seděla :lol: .Sem věrnej jinak Fancy widgetu a ten ukazuje vše jak má.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět