Přidej se

Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Jup
Příspěvky: 4
Registrován: 8. 6. 2013 18:21

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Jup »

No, taky mně napadlo jestli jsem tam nehodil ten svůj, ale dle datumu tam mám ten stáhnutý a navíc nějaká změn nastala - změnily se ikony .

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Zkus to upravené IMEI nahrát ještě jednou. IMEI Backup by si měl 3x vyžádat root přístup (případně to potvrdit hned na začátku hromadně). Pak by měla vyskočit hláška o úspěšném dokončení. Pak udělej restart a zkus nahrát nový firmware znovu. Když by to nepomohlo, tak před instalací firmwaru zkus udělat tovární nastavení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jup
Příspěvky: 4
Registrován: 8. 6. 2013 18:21

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Jup »

Při pročítání dalších diskusí sem narazil na bootloader, tak sem to zkusil a už to běží. Nevím jestli to v návodu taky bylo a já to přehlédl, ale hlavně že to jede a doufám že to dojede. Každopádně ten návod je super a dík za rady.
jup

Tak vše ok - dík za návod i rady.
Naposledy upravil(a) Jup dne 9. 6. 2013 9:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Puget »

Exp píše:Puget: Ono právě to imei může zůstat na oko stejné, ale teprve až po nahrání nové verze firmwaru se ukáže nula nebo něco jiného. U mě to tak bylo taky a je to ok.
Aha :) s downgradem nemám zkušenosti, ale někdy až si najdu čas, tak to taky vyzkouším, ať se něco přiučím. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Jup píše:Při pročítání dalších diskusí sem narazil na bootloader, tak sem to zkusil a už to běží. Nevím jestli to v návodu taky bylo a já to přehlédl, ale hlavně že to jede a doufám že to dojede. Každopádně ten návod je super a dík za rady.
jup

Tak vše ok - dík za návod i rady.
Jen doplním, že v případě tady toho návodu na neoficiální downgrade není potřeba nic s bootloaderem dělat. Proto to v návodu není. :)

Hlavně že se ti to ale povedlo a máš to hotové. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od ringo »

prosím mám problém s rootem nejde mi stáhnout soubor rootg300.exe můžete mi nekdo poslat jiný odkaz na to nebo bych dal email a poslali by jste tam ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od ringo »

vše už mám teď takový malý dotaz :-) vím že pořád otravuji sorry :-) ae chtěl jsem se zeptat když sem tam dal to IMEI tak mi to tam nahrálo ne jen imei ae i starý vzhled odemykání takový ten rozcestník ze 4 funkcema mě se líbil ten z GB jen odemknout nebo vypnout zvuk ae to je eště malý detail
když podržím na ploše tak tam mám na výběr: přidat zástupce, přidat widget,, přidat složku
před tím než sem tam dal imei tak tam byla 4 možnost právě nevím jak se přesně jmenovala ae dalo se tím krásně změnit vzhled toho androidu, i té spodní lišti že tam byli jen 3 možnosti menu a dvě volitelné uprostřed a takové modré to celé bylo prostě super ae zmizlo to. prosím help

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Při záloze imei se nezálohuje jen to samotné číslo, ale jsou tam i některé další věci. Tím žes to obnovil se vrátil telefon do původního stavu a objevily se s tím spojené úpravy. V GB je klasicky čtyřsměrné odemykání a všechno to co píšeš. Zpátky to dát asi nepůjde (musel bys zas vynulovat imei).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od ringo »

No to zamykání je drobnost. Hledal jsem a zjistil jsem že se ten motiv (vzhled o kterém píšu výše) který bych chtěl se nejspíš nazýval "až za oblohu (beyond the sky)" ae už se mi nepodařilo ho najít na stáhnutí. To jen k objasnění co jsem myslel :-)a je to škoda že se ty věci s IMEI nedají nějak vytáhnout :-)

eště takový dodatek když sem stáhnul aplikaci SystémApk Manager a když sem jí otevřel ak sem tam viděl "až za oblohu " tu aplikaci,motiv ae tam to nejde spustit a ani nic udělat a i když sem prošel celý mobil tak sem to nikde nenašel

a eště jeden dotaz :-) stáhl jsem jiné motivy (theme) a taky nevím jak je tam dát tak vůbec nevím jak se mění motivy :-)

Odpovědět