Přidej se

Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

Mohl by mi někdo prosím napsat(podrobně)jak se to dělá v tom gmailu?Gmail mám v mobilu i na Pc.Předem dík za čas a zprávu.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od mitsuu84 »

V počítači v prohlížeči otevřeš Gmail..vlevo pod google je gmail tak na to klikni a vyjede ti nabídka-gmail-kontakty.ukoly tak dáš kontakty a vyjede ti seznam kontaktů..pak už jen klikneš na kontakt,ten se otevře a nahoře je místo na fotku,najedeš myší na ní a ukáže se "změnit obrázek",klikneš..pak vybereš fotu v pc,uložíš a hotovo.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Předpokládám, že spíš potřebuju do gmailu ty kontakty dostat - vlezeš do kontaktů, tlačítko nastavení, sdílet kontakty, vybereš který chceš sdílet a dokončíš to pomocí Gmail ;) přijde ti to do PC do mailu jako email ;)

Geli
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Geli »

Ahoj, tak jsem si to tu celé přečetla, kontakty udělala přes Gmail, a snad dobrý.
ale jde to nějak udělat aby když chci přiřadit číslo do sms tam nebyly kontakty i ze sim karty bez toho abych jí musela smazat?? to jediné mi totiž vadí. Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Exp »

Někde v nastavení by mělo být na výběr, jestli používat kontakty jen na sim kartě, v telefonu, oboje apod. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

b-u-k-o
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od b-u-k-o »

Mal som ja i manzelka rovnaky problem. Urobili sme si zalohu kontaktov cez soft do PC a tie zo SIM karty sme jednoducho zmazali. A uz sa nam objavuju i obrazky kontaktov. A ak by sa nieco stalo kontakty mame v PC :)

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

Rád bych to zkusil,ale zatím jsem nepřišel na to jak smáznout kontakty ze SIMky.Poradí mi prosím někdo.Mám Y 300.předem dík

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

Tak jsem to našel,smázal simku,takže kontakty mám pouze v telefonu a stejně se mi volající nezobrazuje .Tak kde dělám chybu?

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

At to dělám jak to dělám prostě obrázek tam nedostanu a nedostanu...Já to snad nedám.U všech telefonu nebyl problém až ted.Už si nevím rady.

pavkazji
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od pavkazji »

Taky jsem měl ten problém a vyřešil jsem to takto-1kontakty-2tlačítko nabídka-3kontakty k zobrazení-4přizpůsobit-5telefon
(zaškrtnout všechny kontakty)-6sim(odškrtnout vš.kontakty) OK.Pak ještě opakovat opakovat body 1,2,3,4 pak bod 5 je sim a tam odškrtnout vš.kontakty
A fota volajících mi fungují jak mají.

Odpovědět