Přidej se

Huawei G510 - tipy a triky.

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od mitsuu84 »

michalkalensky píše:v rootu jsem úplný začáteční a myslím,že někdo také takže co se tedy má přesně dělat ?

Nemuže to někdo napsat krok po kroku ? Třeba stěmi % baterie ? ;)
Na baterku s % je lepší toto viewtopic.php?f=20&t=790 si myslím,můžeš si stáhnout aj různý balíky ikon..

A na tom screenu http://imageshack.us/a/img521/1518/scre ... 112380.png je Root explorer ,ale je placenej,stojí 90kč..a ted koukám že to je dokonce můj screen :lol:
xondrax píše:@policak:jeste bys mel uvest k Tvymu postu,ze je potreba u upravenyho build.prop opravit permissions viz zdehttp://imageshack.us/a/img521/1518/scre ... 112380.png
jinak nenabootojes...
Nemusí ty permission měnit,pač přepisuje soubor v telefonu kterej ty práva má.Přepisujou se jen když do telefonu dáš něco jinýho,třeba kdyby ten build.prop vytáhl z jiné rom a hodil si to k sobě do systému.Já když přepisoval třeba v gps.conf data,taky sem pak neměnil permission,zustanou tak jak byly.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od Exp »

Michale, já být tebou, tak se na root zatím vykašlu. Vzpomeň jak se ti podařilo odrovnat G300. :) Používej telefon tak jak je a užívej si funkčnosti. :) Až se to všechno pořádně naučíš, tak teprve potom bych uvažoval o rootu a nějakých dalších systémových úpravách. Ale ber to jen jako můj názor a radu. Je to samozřejmě na tobě.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od michalkalensky »

Nj ale G300 jsem odrovnal ze jsem blbě udělal špatně CWM :)

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od xondrax »

@mitsuu84 a @policak pokud to mate vyzkouseny,budu Vam verit :) ja jsem to pravda vytah ven a upravoval v textaku na ntb a pak daval zpatky.Ale nez jsem se do toho pustil,tak na modacu byl jeden nebo dva co si build.prop rozvrtali a nenabootovali,takze jsem to bral jako preavidlo ty permissions po zasahu do .prop nastavit...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak je to možný,když to celý rozvrtáš,že pak nenabootuje,pač tam je verze FW atd uložený aj žeo.A pro klid,se stačí pak podívat jak ty permission máš nastavený,než restartuješ.Hlavní je měnit jen to,co víš co je a nerozvrtat to celý no.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od policak »

@xondrax Pravdepodobne pri tech presunech dostane soubor atribut Jen pro cteni. Ja to delam pres textovy editor v ES file exploreru, s rootovskym opravnenim to jde jako po masle a nemusim nic presouvat sem-tam. ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od mitsuu84 »

Jinak upravy build.prop jsou nějaký i TADY .Sice pro Y300,ale je to stejný ty základy.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Jardic
Příspěvky: 12
Registrován: 24. 6. 2013 20:29
Zařízení: huawei ascend G510
Firmware: 4.1 JB
Operátor: Vodafone

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od Jardic »

policak píše:Pokud by někdo chtěl, pár tipů pro rootnutou G510 a změny v build.prop:
ro.config.hw_battery_percent=false změňte na true - vedle ikony baterie se vám objeví kapacita v procentech
ro.config.hwheme změňte hodnotu z 1 na 0 - předělané ikony Huawei theme se změní na Google čistý Android
ro.config.hw_ascend_ringtone=true změňte na false - vyzváněcí tón bude hned s maximální hlasitostí, odpadne to otravné a v systému nenastavitelné postupné zesilování
V seznamu aplikací kilněte a poté vypněte Odemknutí Huawei, běžte do nastavení Zabezpečení - Zámek obrazovky, nastavte Odemčení Huawei...a po restartu vám naběhne originální Unlock od Google.

Takhle nějak to pak vypadá.

ObrázekObrázekObrázek
přes co udělám root ? nějaký program ? díky. už jsem z toho UI emotion uplně vyemotion :D
Jsem tupej jak tágo, křivej jak větev, ale ale když jde o jídlo jsem rychlejší než smrt :D

Huawei G510 + Samsung Ace CM10

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od Puget »

pokud ti jde jenom o zbavení se toho emotion ui tak si stáhni z google play napříkald apex launcher.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei G510 - tipy a triky.

Příspěvek od michalkalensky »

doporučiji Holo Launcher !!! ;)

Odpovědět