Přidej se

RAM - Správce aplikací

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Terry
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Terry »

Tak já osobně bych tovární nastavení jako první určitě nedala, dala jsem normál reset přes tlačítko vypnutí..Jako když se ti sekne počítač, tak ho snad taky nejdřív restartuješ ne? Nebo si hned děláš zálohu a hrabeš se v tom celý večer?? ;)
Dala jsem normal reset přes tlačítko vypnutí...a po tom se vše vrátilo do normálu. Problém jen při hraní té hry. Ten telefon zase nemám tak dlouho, abych na všechno přišla hned..to se ukazuje časem..
A třeba jsem si říkala, že se tu dozvím, kdo co hraje za hry, jaké používá aplikace a jak mu jeho telefon reaguje, dělá problémy atp...abych to mohla porovnat se svými zkušenostmi a případně začala řešit problém...nebo šla reklamovat...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od mitsuu84 »

Nevím co bys chtěl dělat na továrním nastavení celej večer.Aplikace,sms se daj zálohovat.A de o to,že když ti pomuže jedině restart,tak bude někde chyba.Takže pak leda přestat tu hru hrát,když víš že ti zasekává telefon,nebo po každým hraní restartovat a nebo to zkusit vyřešit továrním nastavením,což ti tu radily aj jiní.Když to dáš na reklamačku tak co myslíš že ti s tím udělaj?Hoděj tovární nastavení,nebo max přehrajou FW.Takže proč dávat reklamovat,když to stejný si uděláš za pár minut doma sama.A jo,pokud mi kolabuje a blbne pc tak než abych ho co chvila restartoval aby šlapal,tak radš přeinstaluju win a vím že začínám na čistým systému ;) Jo a o jakou že se jedná hru?Že bych ju taky zkusil nainstalovat ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Terry
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Terry »

Mám pocit, že se úplně přesně neorientuješ co píšu, nebo to píšu já beze smyslu.. koupím nový telefon...za dva dny nainstaluji hru Turbo Rancing (šnek na autodráze)...chvíli hraju pár kol a pak to spadne, nechápu proč, tak hru zkusím zapnout znovu, teď už spadne už při úvodním najíždění. Tak začnu zjišťovat čím by to mohlo být, vymažu košťátkem, smažu mezipaměť, ukončím přebytečné běžící aplikace, smažu dokonce data ze hry, kterou už mám hozenou na SD. a pořád mi to ukazuje RAM tak 40-10mb, zkusím tedy zapnout zase tu hru, opět to spadne hned na začátku a tak restartuji telefon přes tlačítko vypínání a vše se vrátí do normálu...RAM třeba 120mb
Když hru zapnu, vše běží jak má..chvíli tedy hraju a když já sama hru ukončím, je to v cajku.
Pak jsem si tedy stáhla ještě pár her na zkoušku, jestli to není přímo tou hrou, ale vzhledem k tomu, že hry mám v tel jen na zahnání občasné nudy, tak prostě nezačnu okamžitě hrát jestli to ta hra dělá taky, nebo nedělá a spíš mě zajímá jestli lidi s huawei ascend y300 mají stejný problém, nebo ne, jestli se jim to někdy taky stalo a podobně...
Nejsem vokurka, abych šla reklamovat tel. jen proto, že mi padá jedna aplikace...Proč sem asi píšu? Asi proto abych to vyřešila doma a sama. Předtím jsem měla samsung s gyroskopem kde jsem hry hrála nahýbáním telefonu do stran (Hill Climb Racing), tady u toho v recenzích všude píšou že y300 gyroskop má, ale mě to prostě nejde...takže si taky nejdřív zjistím, jak přesně gyroskop funguje, co to přesně je, popřípadě kouknu na nějaké diskuze, nebo se zeptám a pak to teprve budu nějak víc řešit... Jinak s tím PC, je mi jasné, že když se bude sekat často, že to budu řešit jinak, ale jestliže se sekne jednou tak dám obyč restart...

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

Turbo Racing mám nainstalovaný od soboty a haji ho normálně v pohodě žádné výpadky!! :shock:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od mitsuu84 »

Y300 gyroskop má a ovládání her,který to podporujou,nakláněním telefonu funguje bez problému.Jinak tu hru sem ted stáhl a uidím jak se bude chovat u mě.A mě když spadne nějaká náročná hra(třeba real racing 3) tak hned po spadnutí když kouknu tak mám třeba 180-190mb volný ram.Takže opačnej efekt jak u tebe.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

terry
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od terry »

Noo,tomu rikam konecne odpovedi ;)
Takze ostatnim to normalne fachci a me ne...Takze ji zkusim odinstalovat a nainstalovat a uvidime...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě hra jede,ale když ju vypnu tak už ju nezapnu,během načítání spadne.Ale ram mám v normálu pořád kolem těch +-110mb.A nešlo mi ani ovládání naklápěním telefonu (gyroskopem)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od michalkalensky »

Mě to gyroskopem taky nešlo :( Tak jsem to nastavil abych tukal když chci doprava tak tukám na pravý displej když doleva tak na levý displej :D A to funguje :) Mě jede furt bez padání a mám volnou RAM furt kolem 40 mb :(

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od mitsuu84 »

To jo,dotykem fungujou všechny možnosti,ale gyroskop ne.Bude nějakej bug ve hře,protože u jiných her funguje normálně.Já během hraní měl kolem 50-60volný a jak sem hru shodil tak klasika 100-120,ale nezapnu ju už no,začne načítat a spadne.Je to divný,pač sou víc náročný hry a jedou v pohodě.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Terry
Neregistrovaný uživatel

Re: RAM - Správce aplikací

Příspěvek od Terry »

Tak jaka hra Vam jde s gyroskopem hrat??Nemela jsem to v planu, ale tedy dala jsem tovarni nastaveni a zase nainstalovala...s gyroskopem to fakt nejede...uvidim co ta RAM a snad uz nespadne...

Odpovědět