Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od mitsuu84 »

Puget píše:Ta jejich nabídka na to, aby si tě tam udrželi není taky k zahození (60 min. zadara do Vodafone). :D
Měli bychom je více takhle vydírat, aby nám dávali "speciální" nabídky, alespoň je vidět, že to jde, akorát, že se jim nechce, aneb. Oni tyto služby využívají, ikdyž jsou takto drahé, proč je tedy nenechat. :D
Oni se snažej když chceš odejít,jde jim o zákazníka i když z něj maj prd :lol: .Já měl 2 roky ten paušál odepiš za 12.50kč,prostě nouzový číslo a chtěl sem to převíst na bleska.Vše sem měl zařízený a začly volat a ukecávat a furt nějaký spešl nabídky atd a nakonec mě ukecali když mi za 70kč dali paušál s 50min do všech sítí a neprovolaný se převádělo na další měsíc.Pře dvouma měs sem číslo rušil uplně a zas to zkoušeli a volali snad 4x s různejma nabídkama,ale to už sem se šprajcl a číslo zrušeno :lol: .A to stejný aj ostatní dva operátoři,jak chceš odejít a máš v ruce konkurenční nabídku lepší,tak ti taky naházej slevy a bonusy jen aby si tě udrželi.A jak píšeš,když se někdo neozve a používá ty standartní ceny a nevadí mu to,proč by ti cpali slevy že jo :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Naprosto souhlasím.Jsou to jen jejich svinský obchodní triky.Jen co vyčerpám u O2 kredit 200kč tak přecházím k Mobil.cz.Platit 7,50kč za minutu hovoru?Dík nechci.U Mobil.cz o 2/3 levnější.A navíc ten internet zdarma.To myslim nikdo nenabízí.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

Ten co vím nenabízí zatím nikdo další, ale až ti dojde limit je ta rychlost prý o ničem.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

To asi jo,ale jak se říká:Darovanému koni na zuby nekoukej.Na nějaký velký stahování dat to není,ale na psaní mailů a prohlížení zpráv celkem v pohodě.Kreditu už mám jen 10kč a ještě mi zbývá 50MB.Data stahuju přes otevřené Wifi.Pro nenáročné uživatele je Mobil.cz solidní volba.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

Na druhou stranu, když se nebudou brát ohledy na ten internet, tak je tu hafo operátorů, co nabízeji levnější cenu volání a SMS. Nejspíše ten "kůň" nebude až tak darovaný :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Souhlasim že ceny za volání a sms nejsou úplně nejnižší.Když to ale srovnám s cenami které jsem měl u O2 tak je to "nebe a dudy".A ten internet zdarma taky neni k zahození.U jiného operátora bych musel za 200MB vysolit ještě spoustu peněz navíc.V tom je ten rozdíl.Buď máš internet zadara ale dražší volání nebo laciné volání ale za net si musíš připlatit.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Mr.Oizo »

Když to zařadíš do operátorů nabízejících pouze předplacenky tak mobil.cz ve finále výjde nejlépe.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

Z těch co zatím vyšly jo no.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

sedli
Příspěvky: 19
Registrován: 7. 7. 2013 21:50
Zařízení: Ascend Y300
Operátor: mobil.cz

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od sedli »

Přešel jsem od T-mobilu k mobil.cz ...mám hodně krátkých hovorů...dřív mě ten hovor do minuty stál 5,90, teď 2,50, což je rozdíl...internet používám na tel.s malým displejem ( D750i), takže za měsíc mám vyčerpaný asi 3 MB, každá stránka sežere pár kB :-) ale až ho budu používat na Y300, bude to horší.
Přenos trval 6 dní.
Edit : Jinak dobíjet se dá přes kupóny v trafikách/benzínkách, jinak v místech kde se dá dobíjet i T-mobile - tzn. sběrný místa sazky apod ;-)
Naposledy upravil(a) sedli dne 9. 7. 2013 23:52, celkem upraveno 1 x.
Live to Ride, Ride to Live...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Ahoj Sedli. :) Díky za info. S Androidem ti to bude žrát data asi trochu víc, ale i tak je tahle nabídka super. 200 MB zadarmo se hodí. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět