Přidej se

Real Racing 3

Diskuze o hrách pro Android. Co právě hraješ? :)
Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Real Racing 3

Příspěvek od PepaStepa »

michalkalensky píše:hru mám asi půl měsíce a šlape úplně v pohodě ! Nic se mi sní ještě nestalo :)
Jsi holt "dítě štěstěny" :D

TheKrzy
Neregistrovaný uživatel

Re: Real Racing 3

Příspěvek od TheKrzy »

Já se bohužel také mezi ty smolaře, kterým to neustále restaruje telefon. Mám s prvním autem v 1. třídě odjeto asi 40% a při každém dalším závodě mám shutdown.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Real Racing 3

Příspěvek od michalkalensky »

PepaStepa píše: Jsi holt "dítě štěstěny" :D
zase mě nefungují jiné věci a vám jo :( např nemám 2 widgety u google keep :( :(

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Real Racing 3

Příspěvek od mitsuu84 »

EA láká na nový update který přidá trat v Dubaji,nová auta a mnoho dalšího.Update by se měl objevit na Google play v blízké době.Na videu ofiko trailer ;)



Jinak mě hra šlape v pohodě i když sem tam spadne(ukončí se).A pač sem netrpělivej tak sem použil fígl na peníze a zlato a hned se jezdí líp,když nemusím čekat až se něco upraví,opraví atd :lol: :lol: 999.999.999 peněz a to stejný v těch zlatých mincích mi chvilec vydrží :lol: :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Real Racing 3

Příspěvek od mitsuu84 »

Hraje někdo tuhle hru??Já ju dnes musel odinstalovat,pač sem zjistil,že během hraní se nedoručují sms.Druhé straně hlásí doručeno,ale mě nic nepřijde.Volání o.k.A když hru vypnu mám volných kolem 220mb RAM.Takže ta hra prostě asi ukončuje vše a vše blokuje aby mohla plynule běžet.Hrál sem skro celej den,tak sem zvědavej kdo všechno mě seřve že neumím odepisovat :lol: .Má s tím někdo podobnej problém?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Real Racing 3

Příspěvek od syntaxicek »

Super hra, občas se hryzla, ale nehraju ji od té doby, co sem si hodil novou paměťovou kartu a ani přes login na facebooku mi to nehodilo zpátky koupené auta. :(

Punker
Příspěvky: 29
Registrován: 11. 6. 2013 15:25
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Real Racing 3

Příspěvek od Punker »

Jak to mám nainstalovat? Stáhl jsem real racing 3 z google play ale když to otevřu tak to chce ještě stahovat 1336MB de to nastavit na paměťovku?
Tak se omlouvám stačilo změnit hlavní úložiště nebo jak to bylo =D :)
Naposledy upravil(a) Punker dne 11. 6. 2013 15:48, celkem upraveno 1 x.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Real Racing 3

Příspěvek od michalkalensky »

ano pokud máš v nastavení-->úložiště nastaveno výchozí úložiště sd kartu tak se ti to tam nainstaluje ;)

Achim
Příspěvky: 2
Registrován: 7. 11. 2013 19:33

Re: Real Racing 3

Příspěvek od Achim »

Lze ještě v současný době hrát na Y300 Real Racing 3? Dá se i stáhnout z Google Play? Hra se dá nainstalovat na externí SD kartu?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Real Racing 3

Příspěvek od michalkalensky »

na všechny otázky ti mužu odpovědět jedním slovem ANO :)

Odpovědět