Přidej se

Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od casesik »

Dekuji uz jsem nasel apk. "rootappdelete". Ale zeptam zda by nekdo nenahodil nejaky seznam co vsechno se da odstranit aniz bych neco pokazil. Zatim jsem odstranil bezne veci jako facebook, twitter a dalsi.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Puget »

většina věcí které jdou stáhnout normálně na google play by po smazání neměli nijak ovlivnit chod systému tj. gmail, talk/hangouts atd. (nevím co je v Y300 v základu za aplikace).
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od mitsuu84 »

V základu tam sou hlavně facebook,twitter,pak klasika od googlu a pak huawei aplikace jako svítilna,záloha,vyhledávání telefonu,cloud+,DLNA,file manager atd..a ty když smaže tak se taky nic nestane,daj se stáhnou na netu všechny,třeba TADY.Je to flashable balík na instalaci v twrp recovery,ale stačí když ho rozbalíš jen a ve složce system máš všechny huawei aplikace.Já smazal i Domácí plochu huawei,mewidget,počasí a další widgety a telefon šlape.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

casesik
Příspěvky: 285
Registrován: 22. 6. 2013 12:26
Zařízení: Apple Iphone
Firmware: iOS 8.1.2
Operátor: O2
Bydliště: Karlovarsky

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od casesik »

Ano dekuji, jeste to proberu a zkusim nejdriv povypinat a nasledne pak odinstalovat.

Jinak pro informaci v patek vecer jsem posilal zadost o kod a dnes kratce po treti hodine ranni dorazil takze. nevim jakym stylem to berou kdyz nekteri tady pisou ze cekaji uz nekolik dnu a stale nic.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od mitsuu84 »

Asi to berou podle toho jak se technika vyspí :lol: .Já taky před 2měs čekal 14dní bo jak dlouho.Jinak k těm aplikací,skoro vše co začíná Hw tak sou huawei aplikace a ty smazat můžeš.Ale lepší je možná v aplikacích je vypnout nebo třeba v Titanium backup ty co nechceš zmrazit..
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Corn Flake
Příspěvky: 19
Registrován: 20. 6. 2013 23:31

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Corn Flake »

Doplnil by som ešte, že je vhodné nainštalovať aj BusyBox napr cez tento inštalátor https://play.google.com/store/apps/deta ... on.busybox.
Bez neho nebude správne fungovať väčšina aplikácii využívajúca root práva.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od mitsuu84 »

Já sem teda tuhle aplikaci nikdy neinstaloval na žádným telefonu a ještě sem nenarazil na aplikaci s root právama,která by mi nefungovala.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

stransky777
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od stransky777 »

Za jak dlouho vám přišel kód pro odemčení ?

Hejbys 2
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Hejbys 2 »

Dobrý den,

Snažím se získat ten odemykací kód na huawei stránkach a pořád mi to při zmačknutí tlačítka píše nějakou chybu, i když jsem si všechny S/N a IMEI šísla několikrát zkontroloval, tak to nejde....

Děkuji za jakoukoliv radu....

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Puget »

Jsi si jistý, že dáváš správný typ telefonu? Pro Evropu je myslím, že s koncovkou 0100.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět