Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Nemáš v nastavení--uložiště, možnost nastavení preferovanýho uložiště,bud interní nebo sd karta?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

gudu
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 12. 2013 14:02
Zařízení: GOCLEVER Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od gudu »

mam tam zatrhlé , instalovaní na SD kartu , .. sd kartu mám 4gb free , a stejně mi appky napíšou že nemají místo , protože to pořád rvou do telefonu..

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak aplikace jo,ale data her by se měli ukládat na kartu.Real racing má jen 12mb podle Gplay,a giga dat co se ti budou stahovat,by se měli uložit na sd kartu do složky android--data.Aspoň tak to funguje pokud je nastavený prefer uložiště jako sd karta.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

gudu
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 12. 2013 14:02
Zařízení: GOCLEVER Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od gudu »

myslíš že bude nějaký problém, že na te SD kartě nejsou vytvořené složky android / obb , kam se mají ukládat ty data ?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Ty složky se vytvořej sami.A real racing uloží data do android--data
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

gudu
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 12. 2013 14:02
Zařízení: GOCLEVER Quantum 4

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od gudu »

prostě ne, ať dělám co dělám na sd kartu data nedostanu


/e : všichni co mají tento problém http://forum.android.com.pl/f953/root-i ... ne-360757/ je to polsky, ale dá se z toho porozumět
funkčnost i na Quantum 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

To chrastění ve sluchátku po nějaké době hlásí docela dost lidí. Pokud by to byla jen softwarová vada, tak by mohla pomoct nějaká budoucí aktualizace. Ale ta zase kdoví kdy bude.

Jinak na rychlé blikání displeje při automatickém jasu trpí i Vodafone Smart Mini. Taky lowend za podobnou cenu. Byl jsem zvyklý z G300 mít automatiku zapnutou (tam to funguje skvěle), ale na Vodafonu jsem to musel doma vypnout a nepoužíváme to. Podle mě to na reklamaci není. Buď je to dané nekvalitním čidlem (v tom případě by to byla spíš vlastnost) a nebo ovládacím softwarem (možná oprava v aktualizaci).

Dave je jedno jestli uděláš aktualizaci přes OTA nebo přes instalační balíček od GoCleveru. Oba to sou oficiální způsoby. Navíc GoClever vůbec OTA aktualizace nemusí spustit (i když je na to položka v menu).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Je to zahadny mobil...volam moji polovicce casto,a za posledni tyden to neudelalo ani jednou :-).Ze by to bylo tim,ze byly vanoce???
Naše forum, vaše forum :-)

apep
Příspěvky: 1
Registrován: 2. 1. 2014 10:59
Zařízení: Alcatel T´Pop
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od apep »

Ahoj, můžete mi někdo napsat, jestli Vám na telefonu funguje kompas. Telefon bych chtěl používat na geocaching. Na polském fóru někdo psal, že mu kompas nefunguje.

natkri
Příspěvky: 10
Registrován: 8. 1. 2014 9:24
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od natkri »

Ahoj. Potřebuji pomoc. Je to můj první telefon s androidem...Tak se pomalu začínám učit :o k telefonu žádný návod není,tak ani nevím,co mi tam svítí za ikonky...No pomalu to prozkoumávám.ale potřebuji poradit s internetem v mobilu. Musím někde něco nastavovat? na wifi je to ok,ale když jsem zkoušela mobilní internet,tak to načítá hrooooozně dlouho a někdy to ani nenačte. Třeba včera mi to napsalo nepodporovaný formát přehrávání(nebo tak něco).A to jsem si chtěla pustit písničku na youtube. Dnes se mi ale písnička pustila-tedy asi až po 2min načítání.... Mám internet od vodafone 150Mb. Mám ho nevyčerpaný. Prosím prosím o radu,děkuji. ;)

Odpovědět