Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

ROM 4.2.2 je upravená ROM založena na originální ROM 4_612 a obsahuje mimo jiné už ROOT
ROM 4_622 je originální ROM - tedy aktualizace předchozí ROM 4_612
ROM QM7 je upravená ROM založená na originální 4_718 a obsahuje ROOT, Carliv Touch Recovery ...

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

mám další problém,aktualizace mi zřejmě změnila v recovery sd card z interního uložiště na sd kartu,z ní mi nejde ta nejnovější rom nainstalovat,píše instalation aborted.Chtěl jsem zkusit tu 622,ale nevím kde ji stáhnout,na polském foru je to nějak složité spojené Nainstalujte Carliv Dotykový Recovery v6.0.4.4 můžš poradit?

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

mi se ten tel normálně zbláznil,udělal jsem tovární nastavení a zůstali tam všechny aplikace,i ty doinstalované,vydělal jsem sd kartu a v recovery je pořád jako by tam byla :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

A neukazuje to spíš vnitřní úložiště jako paměťovou kartu? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

ne fakt to bylo z sd kartykdyž jsem dal soubor do paměti tel tak tam nebyl,když na sd kartu byl i soubory jako hudba co jsem tam měl,co bylo ale zvláštní,že ikdyž jsem ji vydělal,tak to bylo stejné,i v ES File to bylo,až jsem to v ní vymazal je klid,vůbec jsem to nepochopil,pořád mi nejde do hlavy jakto,že ta nejnovější romka mi nejde nainstalovat :(

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

já prostě nejsem schopen z toho polského fora pochopit,jak stáhnout tu rom 622,prostě nejsem :(
řekl bych,že mám docela problém,zkoušel jsem se vrátit k aktualizaci 622,píše to to samé,installation aborted ach jo,nic tam nejde dát teď,co s tím????????

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Stažení quantum_4_622 - jdi tady na tomto foru o Quantum4 do sekce Firmware - Update GC Q4_622 - je tam česky napsáno "Link na stažení je TADY (je tam i verze 612)". Je označen jako quantum_4_622.zip.
Ten stáhni, rozbal pouze jednou - budeš mít dva soubory pdf (polský a anglický návod jak aktualizovat) a soubor update.zip
Soubor update.zip (má velikost 488.887.088) nakopíruj na sd kartu a pak přejdi do recovery (asi máš ještě původní) a proveď "install zip nebo install zip from sd card" podle toho kde máš update.zip nakopírovaný.

Do recovery jdi buď přes program QuickBoot-Restartovat-Recovery nebo po vypnutí telefonu kombinací kláves (to se ale pokaždý nepovede).

Jestli máš ještě původní recovery, můžeš před instalací update vymazat v recovery Dalvik cache.

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

já už mám staženo udpade zip 4-622 to jsem zvládl v pohodě,ale tu rom nemůžu pochopit jak stáhnout a instalovat,ale problém je,že mi vše píše aborted,tak se to nakonec povedlo spustit,tak uvidíme zda se doinstaluje,zase to vypadá,že se to nějak seklo uuuffff

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

tak se mi nedoinstaluje ta aktualizace :(
tak to mi už vzalo mozkových buněk
Jestli máš ještě původní recovery, můžeš před instalací update vymazat v recovery Dalvik cache.
nikde jsem takouvou kolonku nenašel v recovery?

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Ještě můžeš zkusit smazat cache (wipe cache a dalvik cache v recovery) popřípadě zformátovat úložiště - je to v nastavení - úložiště - PAMĚT TELEFONU - Smazat kartu Paměť telefonu. Jestli na ní máš update.zip tak se smázne také!!!
Nainstaluj jen update.zip (4_622) - podle mě je zatím nejlepší.
Vymazaní Dalvik cache - taky nevím kde je ta volba, původní recovery už nemám - snad je pod položkou Advanced.
Naposledy upravil(a) mvlas dne 5. 2. 2014 11:51, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět