Přidej se

Režim v autě...automatické zapínání

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Vacclav
Neregistrovaný uživatel

Režim v autě...automatické zapínání

Příspěvek od Vacclav »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Samovolně se mi na Y300 spouští "Režim v autě". Makám v práci a mobil mám na stole, nikde necestuji. Podívám se na něj, vše je oka a když se podívám za půl hodky, tak mám aktivovaný režim v autě. Nuceně ho vypnu a za chvíli se mi objeví zase. Nevíte někdo prosím jak se toho zbavit? Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Režim v autě...automatické zapínání

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Nemáš tam nějakou aplikaci na automatické řízení profilů nebo něco? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Vacclav
Neregistrovaný uživatel

Re: Režim v autě...automatické zapínání

Příspěvek od Vacclav »

Ahoj, tak to bohužel nevím...mam mobil teprve týden a občas se v něm trochu ztrácím;-). Mam tam ale GPSky Be-on-road, Waze a Navigator...

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Režim v autě...automatické zapínání

Příspěvek od Androidě »

Samo od sebe se to spouštět určitě nebude, takže tipuji některou z jmenovaných aplikací.

Trochu odbočím, ale jak to máte s profily v případě originální stock ROM?
Já si je mohu nastavit bud po kliknutí na ikonu "profily" na ploše, nebo v notifikační liště kdy pak vyjede kolečko a dá se přepínat.
Profily mám přednastavené čtyři: Normální,Spánek,Schůzka a Outdoor, moc je pravda nepoužívám ale běžným potřebám většiny určitě postačí a není problém vytvořit nový (v men je i stručná nápověda), ty stávající ale editovat nejde a hlavně profil v autě jsem vůbec nenašel, v nstavení také ne tam nejsou profily vůbec.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět