Přidej se

Android One - čistý Android s garantovanou podporou

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
Exp
Administrátor
Zařízení: Galaxy A40, P9 Lite mini, Intel NUC
Firmware: Android 9

Android One - čistý Android s garantovanou podporou

Příspěvek od Exp » 6. 9. 2019 7:34

Určitě jste o tomto programu už slyšeli. Android One byl původně určený jen do rozvojových zemí na levné telefony. Celkově to ale nesplnilo očekávání Googlu a ten ho naštěstí nezaříznul, ale upravil do podoby, ve které je dnes. Telefony s logem Android One mají čistý Android a dostávají aktualizace od Googlu, 2 roky nové verze systému a 3 roky měsíční bezpečnostní aktualizace. Za mě by takto měly fungovat všechny telefony s Androidem. Z původně okrajové záležitosti se tak stala výborná levnější alternativa k Pixelům.

Jaké telefony s Android One jsou aktuálně v prodeji? Novinka Xiaomi Mi A3, Motorola One Vision, Nokia 9, Nokia 3.2, Nokia 4.2., LG G7 One a další. Kompletní seznam najdete na oficiálním webu www.android.com/one/

Máte někdo telefon s Android One? Chodí aktualizace pravidelně každý měsíc? Jste spokojení s čistým Androidem? Napište. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

šulda
Nový člen
Zařízení: Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB

Re: Android One - čistý Android s garantovanou podporou

Příspěvek od šulda » 6. 9. 2019 23:30

Nikdy sem nebyl velký spisovatel tak stručně :D Mám svůj první telefon s Androidem. Měl sem možnost vyzkoušet telefony s nadstavbou ale sem rád za Android One. Pokud uvažujete nad telefonem s AO, tak napřed doporučuji vyzkoušet. Některým lidem totiž vůbec nevyhovuje. Já sem s ním nadmíru spokojen, a zatím sem nenarazil na problém. Co se aktualizací týká, tak chodí v pravidelném intervalu + - zanedbatelný rozdíl.

Odpovědět