Přidej se

chyba při volání

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
lolin
Příspěvky: 1
Registrován: 5. 11. 2013 15:24
Zařízení: Huawei Y300
Operátor: O2

chyba při volání

Příspěvek od lolin »

Prosím poraďte,chci někomu zavolat a automaticky mi to hovor ukončí.Párkrát krátce pípne jakoby obsazeno,napíše jen hovor ukončen.Po restartu jde pak normálně volat,chyba se nepravidelně opakuje.Je otravné pořád dokola restartovat telefon.Tovární nastavení jsem dával.Děkuji za odpověď a radu.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: chyba při volání

Příspěvek od Exp »

Jestli je to softwarová chyba, tak by mělo pomoct tovární nastavení. Pak používat chvíli telefon bez doinstalovaných aplikací, jen v "čistém" stavu, jestli se tam s něčím nehádá nějaká stažená aplikace. Pokud by to nepomohlo, tak by šlo ještě zkusit přeinstalovat firmware případně jinou sim kartu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba při volání

Příspěvek od mitsuu84 »

Už se to tu někde řešilo,nebo něco podobnýho.Byla/je to chyba u O2 při zapnutým 3g.Pouze se zapnutým 2g hovory fungovaly normálně.Takže pokud máš zapnutý 3g,zkus to přepnout jen na 2g.A nebo to může dělat i to,že máš třeba slabý pokrytí na 3g a jak se to furt přepíná automaticky tak vypadávaj hovory.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

gambrinosaurus
Příspěvky: 47
Registrován: 21. 9. 2013 20:07
Zařízení: Xiaomi Mi2S

Re: chyba při volání

Příspěvek od gambrinosaurus »

Jestli tvůj problém s ukončováním hovorů nastal až po updatu na verzi O2 B194, tak zatím poslední vyjádření od O2 guru zní:
Spoiler: zobrazit obsah
Zdravím,
celou situaci jsme řešili spolu s technickou podporou Huawei. Od výrobce nemáme potvrzeno, že se jedná o chybu firmware, nicméně Huawei již pracuje na nové verzi.
S kolegy jsme zkoušeli upgrade na třech zařízeních - bez potíží. Zjistili jsme, že se jedná o chybu, která se objeví při upgradě přes OTA, zdaleka však nepostihne všechny upgrady. Prozatímním řešením je downgrade firmware v servisním středisku.
Pokud by se nám od Huawei podařilo zjistit něco bližšího, dáme vám vědět.
Psalo se o tom tady viewtopic.php?f=21&t=1028&p=13179#p13179

mates205
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 11. 2013 17:26

Re: chyba při volání

Příspěvek od mates205 »

Dobry den mam tento telefon a jsem s nim spokojen az na jednu malickost,zhruba po 5minutovem rozhovoru me dotycny na druhe strane prestane slyset

muj dotaz zni zda-li ma nekdo podobny problem,nebo cim to muze byt?je to duvod k reklamaci?dekuji

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: chyba při volání

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus v nastavení sítě přepnout jen na 2G a zkus jak to bude fungovat. Pokud by to nepomohlo, tak bych udělal tovární nastavení, případně ještě zkusit jinou SIM kartu. Teprve potom reklamace.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

mates205
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 11. 2013 17:26

Re: chyba při volání

Příspěvek od mates205 »

diky za tip,jen nechapu to 2G a 3G?jaky je v tom rozdil?(jsem tak trochu lajk)tel mam z O2 a pouzivam Vodafone,v tom problem byt nemuze?a jak to je z aktualizaci?kolega ma ten samy typ telefonu jako ja ale ma verzi B196 a ja jenom B178.diky za radu

Odpovědět